Boże Narodzenie
Boże Narodzenie

Rodzinne

Święta Bożego Narodzenia
w hotelu SPA 2023

Święta Bożego Narodzenia to radosny okres, który pragniemy spędzać w gronie rodziny i najbliższych. Z przyjemnością zapraszamy Was abyście spędzili go z nami w Hotelu Amazonka Conference and SPA. W tym magicznym czasie przygotujemy dla Was liczne atrakcje których wspomnienia zabierzecie ze sobą na długo.

Wspólnie ubierzemy choinkę i nauczymy się przygotowywać świąteczne pierniczki. Pozwól nam zająć się przygotowaniami, a sam spędź te chwile wspólnie z rodziną. Do tego przygotowaliśmy wyjątkowy pakiet zabiegów w hotelowym SPA, który sprawi, że każdy z Was zregeneruje siły i nabierze energii na długi czas.

Rodzinne

Święta Bożego Narodzenia 2023

(pobyt świąteczny w hotelu SPA)

Święta Bożego Narodzenia to radosny okres, który pragniemy spędzać w gronie rodziny i najbliższych. Z przyjemnością zapraszamy Was abyście spędzili go z nami w Hotelu Amazonka Conference and SPA. W tym magicznym czasie przygotujemy dla Was liczne atrakcje których wspomnienia zabierzecie ze sobą na długo.

Wspólnie ubierzemy choinkę i nauczymy się przygotowywać świąteczne pierniczki. Pozwól nam zająć się przygotowaniami, a sam spędź te chwile wspólnie z rodziną. Do tego przygotowaliśmy wyjątkowy pakiet zabiegów w hotelowym SPA, który sprawi, że każdy z Was zregeneruje siły i nabierze energii na długi czas.

Pakiet

Boże Narodzenie w hotelu SPA

23-26.12.2023

 • 3 noclegi w komfortowym pokoju zgodnie z rezerwacją,
 • kubek wyśmienitego grzanego wina,
 • lekki lunch w Wigilię,
 • uroczysta Kolacja Wigilijna,
 • wspólne ubieranie choinki
 • wspólne kolędowanie z muzyką na żywo,
 • wizyta św. Mikołaja,
 • uroczyste, świąteczne śniadania w formie bufetu,
 • obiadokolacja w formie bogatego bufetu,
 • słodkie popołudnie,
 • wyjątkowe upominki od św. Mikołaja,
 • ognisko i pieczenie kiełbasek,
 • rodzinny seans w grocie solnej.

Świąteczne atrakcje dla dzieci:

 • warsztaty pieczenia pierniczków,
 • świąteczne kino Hotelu Amazonka,
 • dostęp do specjalnej sali zabaw,
 • bilard,
 • piłkarzyki,
 • tenis stołowy.

Święta w hotelu SPA

Pokój jednoosobowy (zobacz wnętrze)
cena 1780 zł, dodatkowa doba 400 zł

Pokój dwuosobowy (zobacz wnętrze)
cena 2990 zł, dodatkowa doba 680 zł

Apartament (zobacz wnętrze)
cena 4290 zł, dodatkowa doba 1080 zł

Bungalow (zobacz wnętrze)
cena 4980 zł (przy 4 osobach), dodatkowa doba 960 zł

Dostawka dla osoby dorosłej
cena 1200 zł, dodatkowa doba 240 zł

Dostawka dla dziecka (4-10 lat)
cena 750 zł, dodatkowa doba 145 zł

Pobyt dla dziecka do lat 3
cena 0 zł

Zarezerwuj

54 230 01 00

Boże Narodzenie w hotelu SPA

Wspólne ubieranie choinki, kolacja wigilijna, prezenty od Mikołaja, śpiewanie kolęd z towarzyszącą muzyką na żywo – to stałe punkty świąt Bożego Narodzenia statystycznego Polaka. W Hotelu Amazonka Conference & SPA będzie tak samo, a do tego o nic nie trzeba się martwić i niczego nie trzeba załatwiać. Pakiet świąteczny obejmuje 4 dni, od 23 do 26 grudnia, czyli 3 noclegi.

Obsługa “Amazonki” o wszystko się zatroszczy. Kucharze i cukiernicy Hotelu Amazonka, pod czujnym okiem szefa kuchni, Radosława Danielaka, przyszykują tradycyjną wieczerzę wigilijną, potem śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Na inne atrakcje także można liczyć, choćby na relaks w hotelowej grocie solnej.

To dla dorosłych, zaś dla dzieci będą m.in. warsztaty pieczenia pierniczków, świąteczne kino i sala zabaw, taka od święta. Kto zechce wstać od świątecznego stołu, będzie mógł udać się na rodzinny spacer po zielonych terenach, okalających Hotel Amazonka albo dalej, zwiedzić atrakcje Ciechocinka, np. tężnie, fontannę “Jaś i Małgosia” czy fontannę “Grzybek”.

Warto pospieszyć się z rezerwacją, ponieważ wolne miejsca na pobyt gwiazdkowy w 4-gwiazdkowym Hotelu Amazonka szybko się zapełniają.

boże narodzenie w hotelu - Boże Narodzenie

Hotel Amazonka Conference & SPA

Hotel Amazonka to znacznie więcej, niż doskonałe miejsce na nocleg. Hotel położony jest na terenie uzdrowiska Ciechocinek, na wschodnim skraju Parku Zdrojowego. Z hotelu jest zaledwie parę minut spacerem od najsławniejszych w Europie tężni solankowych. Ich działanie znane jest od blisko 200 lat.  Ciechocinek to miasto, które żyje cały rok i przyciąga ludzi w każdym wieku z uwagi na swój wyjątkowy mikroklimat. Nie bez powodu jest odwiedzany przez tysiące osób miesięcznie nie tylko z Polski, ale też z całego Świata.

Hotel Amazonka to czterogwiazdkowy obiekt, który pozwoli odetchnąć Tobie od stresów dnia codziennego za sprawą profesjonalnych zabiegów wykonywanych przez wykwalifikowaną kardę kosmetologów i fizjoterapeutów, wybornej kuchni o której smak każdego dnia dba szef kuchni – Radosław Danielak oraz oczywiście za sprawą komfortowych pokoi, które wyposażone we wszystko co potrzebne sprawią, że pobyt będzie niezapomniany!

boże narodzenie w hotelu - Boże Narodzenie

Poznaj naszego Szefa Kuchni!

To on skomponował z myślą o Gościach autorskie menu oparte o tradycyjną kuchnię kujawską.

Dowiedz się więcej

boże narodzenie w hotelu - Boże Narodzenie
Bez względu na to, czy zechcecie odwiedzić nas na dłużej czy tylko spędzić miły weekend w Ciechocinku ? zapewniamy, że atrakcji nie zabraknie!
Poznaj opinie naszych Gości:

Jak dojechać


Należy postępować zgodnie ze wskazówkami dojazdu do Hotelu Amazonka Conference & SPA od centrum miasta

1,7 km

Od centrum Ciechocinka

1,6 km

Od Tężni