Taneczne Piątki

Taneczne Piątki w Amazonce!

Zapraszamy Cię do magicznego świata lat 70′, 80′ i 90′! Przenieśmy się wspólnie w czasie na niezapomnianą podróż, gdzie rytm pulsujących hitów, kolorowe światła i ikony popkultury będą naszymi przewodnikami przez muzyczną mozaikę minionych dekad. W Hotelu Amazonka, którego unikalny charakter i atmosfera przeniosą Cię w świat wyjątkowych doznań, odbywają się co piątek wieczorem niezapomniane imprezy – dancingi, które stają się miejscem spotkań dla miłośników dobrej zabawy.

To nie tylko impreza, to również wyjątkowe zaproszenie do Hotelu Amazonka, abyś mógł zanurzyć się w atmosferze, która przywoła wspomnienia i przeniesie Cię do złotych lat muzyki, mody i niepowtarzalnego stylu.

Włączając się w nasze spotkania, będziesz miał możliwość przeżyć niezapomniane chwile w towarzystwie osób o podobnych zainteresowaniach, tworząc wyjątkowe wspomnienia, które na długo pozostaną w Twojej pamięci. Gdzie można potańczyć w Ciechocinku? Odpowiedź jest jednoznaczna – w Hotelu Amazonka, gdzie każdy piątek staje się dniem, który warto spędzić na parkiecie.

Taneczne Piątki - Taneczne Piątki

Dołącz do nas co piątek wieczorem, aby razem z przyjaciółmi lub nowo poznanymi osobami cieszyć się wyjątkowym klimatem. Przygotuj się na niezapomnianą podróż, która połączy pokolenia i pozwoli wspólnie doświadczyć magii lat, które na zawsze pozostaną w naszej kulturowej pamięci. Zanurz się w nostalgii i baw się razem z nami na tej wyjątkowej imprezie, gdzie czas zatrzyma się na chwilę, a wspomnienia ożyją na parkiecie!

Nie przegap okazji, by być częścią tego wyjątkowego wydarzenia! Do zobaczenia na parkiecie Hotelu Amazonka w Ciechocinku!

 

  • Impreza cykliczna w każdy piątek w godzinach 18:00 – 23:00.
  • Zagra DJ LENDZION.

 

 

  • Możliwość zamówienia dań z karty do 22:00.
  • Bar czynny do 23:00.

Rezerwacja stolików pod nr tel.

697 379 231 lub 604 678 958

 

ciechocinek imprezy dzisiaj amazonka ciechocinek hotel amazonka amazonka ciechocinek dancing ciechocinek imprezy dzisiaj ciechocinek dancingi 2024 gdzie można potańczyć w ciechocinku

Jak dojechać


Należy postępować zgodnie ze wskazówkami dojazdu do Hotelu Amazonka Conference & SPA od centrum miasta

1,7 km

Od centrum Ciechocinka

1,6 km

Od Tężni