SPA Ciechocinek

SPA w Ciechocinku

strefa relaksu i spa

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą zabiegów w naszym spa. Najważniejsze dla nas jest zdrowie skóry, dlatego kierujemy się holistycznym podejściem do pielęgnacji. Pracujemy na kosmetykach marki Dermalogica, amerykańskiego lidera w branży kosmetyki profesjonalnej. Wierzymy, że Twoja skóra jest równie niepowtarzalna jak Twoje linie papilarne.

Naszym Gościom oferujemy również możliwość testowania kosmetyków pod okiem profesjonalistów. Proponujemy bogatą gamę zabiegów poprawiających kondycję skóry twarzy, indywidualnie dobranych i ukierunkowanych pod kątem konkretnych problemów, które dzięki zastosowanym preparatom odpowiadają na specyficzne potrzeby Twojej skóry. W naszym salonie znajdują się również jacuzzi oraz sauna sucha i mokra, a także strefa ciszy, w której można odpocząć i oddać się błogim chwilom relaksu.

Każdy zabieg zaczyna się od indywidualnej, dokładnej diagnozy stanu Twojej skóry – analizy twarzy Face Mapping, którą przeprowadza kosmetolog. Diagnoza ta stanowi podstawę wyboru wysoce spersonalizowanego programu pielęgnacyjnego, przeznaczonego tylko dla Ciebie.


Specjalistyczne zabiegi relaksacyjne

Czas zabiegu: 30 minut
Czas zabiegu: 30 minut
Czas zabiegu: 60 minut
Czas zabiegu: 60 minut
Czas zabiegu: 45 minut
Czas zabiegu: 20 minut
Czas zabiegu: 30 minut
Czas zabiegu: 30 minut
Czas zabiegu: 40 minut
Czas zabiegu: 30 minut
Czas zabiegu: 30 minut
zabiegi na ciało

zabiegi na ciało

Przyjmuje się, że określenie SPA wywodzi się od łacińskiej sentencji „Sanus per aquam” czyli „zdrowie przez wodę”, jednak pochodzenie słowa SPA możemy doszukiwać się również w łacińskim „spagere” oznaczającego „zraszać” bądź „zwilżać”. Po raz pierwszy słowa SPA, jako określenia miejsca nie zaś zabiegu, użył w 1596r. Dr Timothy Wright nazywając w ten sposób Harrogate – pierwszy angielski kurort. W Ciechocinku od ponad 200 lat kuracjusze korzystają z uzdrowiskowej mocy tutejszych soli. To za ich sprawą Ciechocinek jest znany w całej Europie.

Obecnie zarówno w Polsce jak i na całym świecie funkcjonuje wiele hoteli SPA, świadczących profesjonalne usługi z zakresu odnowy biologicznej, medycyny alternatywnej, masażu, kosmetyki etc. W ich ofercie odnajdujemy szeroki zakres zabiegów pielęgnacyjnych i rytuałów, mających pozytywny wpływ na stan naszego ciała i umysłu. Jednym z takich obiektów jest Hotel Amazonka Conference & Spa w Ciechocinku, który oferuje setki profesjonalnych zabiegów, które spełnią oczekiwania każdego Gościa.