O nas

Witamy w Hotelu Amazonka Conference & SPA

Hotel Amazonka to znacznie więcej, niż doskonałe miejsce na nocleg. Hotel położony jest na terenie uzdrowiska Ciechocinek, na wschodnim skraju Parku Zdrojowego. Z hotelu jest zaledwie parę minut spacerem od najsławniejszych w Europie tężni solankowych. Ich działanie znane jest od blisko 200 lat.  Ciechocinek to miasto, które żyje cały rok i przyciąga ludzi w każdym wieku z uwagi na swój wyjątkowy mikroklimat. Nie bez powodu jest odwiedzany przez tysiące osób miesięcznie nie tylko z Polski, ale też z całego Świata.

Hotel Amazonka to czterogwiazdkowy obiekt, który pozwoli odetchnąć Tobie od stresów dnia codziennego za sprawą profesjonalnych zabiegów wykonywanych przez wykwalifikowaną kardę kosmetologów i fizjoterapeutów, wybornej kuchni o której smak każdego dnia dba szef kuchni ? Radosław Danielak oraz oczywiście za sprawą komfortowych pokoi, które wyposażone we wszystko co potrzebne sprawią, że pobyt będzie niezapomniany!

- O nas

Mamy do zaoferowania również znakomicie wyposażone sale konferencyjne, stworzone z myślą o Klientach biznesowych. Nasz hotel to również najlepsze miejsce na piękne i wyjątkowo romantyczne zaręczyny, rocznicę ślubu oraz oczywiście na klimatyczne wesele.

Bez względu na to, czy zechcecie odwiedzić nas na dłużej czy tylko spędzić miły weekend w Ciechocinku ? zapewniamy, że atrakcji nie zabraknie!
- O nas

Jakie udogodnienia oferujemy?

- O nas

Wyśmienita kuchnia

- O nas

Komfortowe pokoje

- O nas

Obiekt klimatyzowany

- O nas

Bezpłatne Wi-Fi

- O nas

Dozorowany parking

- O nas

Profesjonalne SPA

Opinie naszych Gości