Jaki pakiet zaręczynowy wybrać?

Pakiet zaręczynowy

Sprawdzone pomysły na zaręczyny

Zaręczyny to jeden z tych ważnych, wyjątkowych momentów… Oprócz pary zakochanych i pierścionka, wielką rolę odgrywa niezwykła oprawa tej niezapomnianej chwili. Pomysłów na oświadczyny jest tyle, ile par. Zanim zabierzesz się za planowanie tej wyjątkowej chwili, najpierw dobrze poznaj charakter, upodobania i marzenia partnerki. Ma to być przecież wyjątkowe wydarzenie, które wspominać będziecie do końca życia. Wiemy, jak ważne jest, aby pomysł na zaręczyny był oryginalny i wyjątkowy. Zaręczyny na pokładzie samolotu lub w trakcie skoku ze spadochronem to bardzo ekstremalne pomysły za zaręczyny. Osoby wolące ciszę i spokój wybiorą zaręczyny w hotelu wybierając pakiet zaręczynowy. Dla osób lubiących niekonwencjonalne miejsca hotele często oferują pakiety “Zaręczyny w SPA“.

pakiet zaręczynowy - Jaki pakiet zaręczynowy wybrać?

Wybierz pakiet, który najbardziej do Was pasuje!

Pakiet zaręczynowy w hotelu obejmuje zakwaterowanie w luksusowym apartamencie hotelu Amazonka Conference & Spa w Ciechocinku, kolację, śniadanie do łóżka oraz przejażdżkę bryczką po najbardziej urokliwych zakątkach uzdrowiska. Wszystko przygotowane zostanie w niezwykłej oprawie. Po zakwaterowaniu zapraszamy parę na kolację zaręczynową w hotelowej restauracji lub w wyjątkowo zaaranżowanym na tę okazję patio. Podczas kolacji zaproponujemy Państwu przygotowane według autorskiego pomysłu szefa kuchni przystawkę, zupę, II danie oraz deser. Bukiet róż i oprawa świec zapewnią fantastyczną atmosferę.

Zaręczyny w SPA zagwarantują moc gorących wrażeń, dosłownie: gorących. Taką ofertę dla przyszłych narzeczonych przygotował Hotel Amazonka Conference & SPA w Ciechocinku. 4-gwiazdkowy obiekt, położony w zacisznym miejscu 10-tysięcznego miasta, dysponuje jednym z najbardziej nowoczesnych SPA w regionie. W ?Amazonce? znajduje się Strefa Relaksu i SPA. Pod tym adresem można liczyć na bogatą ofertę zabiegów. To swoisty raj dla ciała i raj dla duszy. Masaże klasyczne, relaksacyjne, masaże gorącymi kamieniami czy odprężające ? nie tylko te widnieją w ofercie SPA w Hotelu Amazonka w Ciechocinku.

Krajobraz, dostrzegany z lotu ptaka, zagwarantuje parze emocje. Być może ona lub on pierwszy raz w życiu lecą samolotem. Dreszcz wrażeń się pojawi, natomiast nie ma powodu do niepokoju. Pilotem jest doświadczony fachowiec. Para będzie mogła podziwiać niesamowite widoki Torunia, oddalonego od Ciechocinka zaledwie pół godziny jazdy samochodem. To miasto posiada bowiem idealne do takich eventów zaplecze w postaci lotniska Aeroklubu Pomorskiego. Zakochani z góry zobaczą przykładowo miejską Starówkę w Toruniu, pomnik Kopernika, zamek krzyżacki, czy Bulwary Filadelfijskie.

Nie wiesz, który pakiet zaręczynowy wybrać?

Wiemy, że przed tym ważnym w życiu dniem masz pełno pytań. Chętnie na wszystkie odpowiemy! Zadzwoń lub napisz bezpośrednio do naszych konsultantów w celu umówienia najlepszego dla Was pakietu zaręczynowego. Są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu.

Doradcy Hotelu Amazonka Conference & SPA

tel. 54 230 01 20 lub 723 683 632
mail. marketing@hotelamazonka.pl

pakiet zaręczynowy - Jaki pakiet zaręczynowy wybrać?