Romantyczne zaręczyny
Romantyczne zaręczyny

romantyczne i zmysłowe

zaręczyny w hotelu

Szukasz pomysłu na najpiękniejsze zaręczyny, które na długo pozostaną w pamięci twojej drugiej połowy? Zarezerwuj pobyt w Hotel Amazonka Conference & SPA i przeżyjcie razem niezwykłe chwile w wyjątkowej oprawie!

Zapraszamy na romantyczne zaręczyny w hotelu SPA Amazonka. Z wielką przyjemnością pomożemy każdemu mężczyźnie w spełnieniu marzeń swojej wybranki. Dzięki nam wszystko uda się zorganizować w atmosferze tajemniczości i niespodzianki. Ty rezerwujesz pobyt, my zajmujemy się całą resztą.

Pakiet zaręczynowy

Pakiet zaręczynowy obejmuje zakwaterowanie w luksusowym apartamencie naszego hotelu, kolację, śniadanie do łóżka. Wszystko przygotowane zostanie w niezwykłej oprawie. Po zakwaterowaniu zapraszamy parę na kolację zaręczynową w Restauracji ?Amazonka? lub w wyjątkowo zaaranżowanym na tę okazję miejscu. Podczas kolacji zaproponujemy Państwu przygotowane według autorskiego pomysłu szefa kuchni przystawkę, zupę, drugie danie oraz deser. Bukiet róż i oprawa świec zapewnią fantastyczną atmosferę.

Po kolacji narzeczeni wracają do apartamentu, który podczas ich nieobecności nabierze niezwykle romantycznego wystroju. Pojawią się świece, płatki róż oraz butelka wina musującego. Nazajutrz narzeczeni rozpoczną dzień od śniadania podanego do apartamentu. W ramach pakietu zaręczynowego doba hotelowa zostaje przedłużona do godziny 12.00.

Cena za pakiet:

1450 złotych

W celu zagwarantowania rezerwacji prosimy o wpłatę zadatku w wysokości 50% wartości rezerwacji w terminie 7 dni od jej dokonania. Brak wpłaty jest jednoznaczny z anulacją rezerwacji. W przypadku chęci anulacji lub niepojawienia się Gościa w hotelu wpłacony zadatek nie zostanie zwrócony. Wpłaty można dokonać przelewem, gotówką lub kartą.

zaręczyny w hotelu - Romantyczne zaręczyny

Hotel Amazonka Conference & SPA

Hotel Amazonka to znacznie więcej, niż doskonałe miejsce na nocleg. Hotel położony jest na terenie uzdrowiska Ciechocinek, na wschodnim skraju Parku Zdrojowego. Z hotelu jest zaledwie parę minut spacerem od najsławniejszych w Europie tężni solankowych. Ich działanie znane jest od blisko 200 lat.  Ciechocinek to miasto, które żyje cały rok i przyciąga ludzi w każdym wieku z uwagi na swój wyjątkowy mikroklimat. Nie bez powodu jest odwiedzany przez tysiące osób miesięcznie nie tylko z Polski, ale też z całego Świata.

Hotel Amazonka to czterogwiazdkowy obiekt, który pozwoli odetchnąć Tobie od stresów dnia codziennego za sprawą profesjonalnych zabiegów wykonywanych przez wykwalifikowaną kardę kosmetologów i fizjoterapeutów, wybornej kuchni o której smak każdego dnia dba szef kuchni ? Radosław Danielak oraz oczywiście za sprawą komfortowych pokoi, które wyposażone we wszystko co potrzebne sprawią, że pobyt będzie niezapomniany!

zaręczyny w hotelu - Romantyczne zaręczyny

Poznaj naszego Szefa Kuchni!

To on skomponował z myślą o Gościach autorskie menu oparte o tradycyjną kuchnię kujawską.

Dowiedz się więcej

zaręczyny w hotelu - Romantyczne zaręczyny
Bez względu na to, czy zechcecie odwiedzić nas na dłużej czy tylko spędzić miły weekend w Ciechocinku ? zapewniamy, że atrakcji nie zabraknie!
Poznaj opinie naszych Gości:

Jak dojechać


Należy postępować zgodnie ze wskazówkami dojazdu do Hotelu Amazonka Conference & SPA od centrum miasta

1,7 km

Od centrum Ciechocinka

1,6 km

Od Tężni