Weekend dla dwojga w SPA. Jak znaleźć ofertę last minute
Weekend dla dwojga w SPA. Jak znaleźć ofertę last minute

last minute weekend dla dwojga

Masz ochotę na weekend dla dwojga, ale nie chcesz wydać fortuny? Pragniesz wypocząć w hotelu SPA, ale oczekujesz, że będzie tanio? Poznaj jak powinien wyglądać dobry weekend dla dwojga w SPA, aby bez wątpienia wybrać najlepszą ofertę zasługując na miano oferty “last minute weekend dla dwojga”.

last minute weekend dla dwojga

Jak powinien wyglądać weekend dla dwojga w hotelu SPA?

Przekraczając próg hotelu powinniście zostać przywitani  zmysłowym drinkiem, aby poczuć, że już zaczął się Wasz weekend. Wchodząc do pokoju powinniście zastać udekorowane wnętrze, które podkreśli romantyczny charakter Waszego pobytu. Na stoliku przy łóżku powinno czekać na Was wyśmienite wino, które rozpali Wasze zmysły. W hotelowej restauracji na wskazaną przez Was godzinę Szef Kuchni osobiście powinien przygotować uroczystą kolację, która powinna zostać podana w nastrojowej oprawie przy blasku świec. Następnie powinna czekać na Was hotelowa sauna oraz grota solna. Rano przygotowane powinno być dla Was śniadanie podane wprost do łóżka. Abyście nie musieli się spieszyć doba hotelowa została dla Was przedłużona do godziny 13:00.

Chwile spędzone w takim hotelu pozwolą oderwać się od codziennych obowiązków i trosk. To czas, który będziecie mogli spędzić tylko w dwoje. Taki pobyt świetnie sprawdzi się przy świętowania rocznicy poznania się, rocznicy ślubu, urodzin. To także dobry pomysł na wyjazd bez żadnej szczególnej okazji ? zawsze wtedy, gdy chcecie być po prostu razem.

Chcesz przeżyć taki weekend w 4* hotelu SPA?
Poznaj ofertę

Weekend dla dwojga last minute