Gdzie się wybrać na weekend? Hotel SPA w Ciechocinku

Gdzie się wybrać na weekend?

Hotel SPA w Ciechocinku!

SPA ma zbawienny wpływ nie tylko na ciało, lecz również na psychikę. Warto więc zafundować dłuższą wizytę naszej skórze i naszym zmysłom.Pobyt w hotelu SPA koi nerwy, odpręża. Przywraca równowagę między ciałem i duchem. SPA bowiem relaksuje i ciało, i psychikę. Standardowa, jednorazowa wizyta w takim nowoczesnym ośrodku odnowy biologicznej z reguły trwa nie dłużej niż 2 godziny. Tę przyjemny pobyt da się jednak przedłużyć. Można zdecydować się przecież na hotel, w którym znajduje się SPA, i spędzić w nim weekend.

Takie z prawdziwego zdarzenia studio zdrowia i urody mieści się w Hotelu Amazonka (ul. Traugutta 5, 87-720 Ciechocinek, województwo kujawsko-pomorskie). Hotel Amazonka Conference & SPA zlokalizowany jest w malowniczej scenerii 10-tysięcznego Ciechocinka, miasteczka rozsławionego nie tylko wśród kuracjuszy za sprawą licznych uzdrowisk i tężni. 4-gwiazdkowy hotel jest odwiedzany nie tylko przez mieszkańców regionu, ale także przez turystów i z Polski i z zagranicy. To m.in. za sprawą tutejszego SPA. W tej części Polski hotelowe SPA w Ciechocinku należy do czołówki hoteli, oferujących najbogatszą ofertę i usługi realizowane na najwyższym poziomie, jednocześnie w atrakcyjnych cenach.

Gdzie się wybrać na weekend - Gdzie się wybrać na weekend? Hotel SPA w Ciechocinku

Weekend w hotelu SPA?

Można zarówno zdecydować się na wersję krótszą, czyli na samą wizytę w SPA, albo na wersję dłuższą, a więc na – przykładowo – weekendowy pobyt w Hotelu Amazonka oraz połączone z tymże pobytem wizyty w SPA. Weekendowy pobyt w hotelu może obejmować 1 lub 2 noclegi.

Tutaj każdy gość SPA jest traktowany indywidualnie: zabiegi na twarz i ciało, z jakich ma zamiar skorzystać, są wcześniej konsultowane ze specjalistą. Klient ma na miejscu m.in. do dyspozycji grotę solną, saunę suchą, saunę mokrą. Gość SPA może wybrać jeden lub kilka zabiegów spośród setki tutaj dostępnych, choćby masaże, zabiegi pielęgnacyjne. Po zabiegach może ponadto odpocząć w komfortowej strefie ciszy.