Fajerwerki na weselu

Fajerwerki na weselu

pokaz pirotechniczny z pozwoleniem na weselu

Zorganizowanie wymarzonego przyjęcia weselnego to nie lada wyzwanie, gdyż wymaga wielkich starań, dokładnych przygotowań, sprawdzonych firm. Pokaz fajerwerków uczyni tę noc naprawdę wyjątkową, a goście weselni długo będą wspominać waszą niespodziankę, zwłaszcza że widowiskom z wykorzystaniem sztucznych ogni towarzyszą niezwykłe emocje oraz wyjątkowe doznania estetyczne.

Organizowane przez nas standardowe widowiska obejmujące pokaz fajerwerków na weselu trwają od 3 do 5 minut. W tym czasie tysiące kolorowych efektów wznosi się na wysokość od 20 do 150 metrów, tworząc niepowtarzalne kompozycje. Każdy scenariusz pokazu traktujemy indywidualnie.

Fajerwerki na weselu - Fajerwerki na weselu

Wesele w hotelu? Tylko w hotelu Amazonka

Pragniesz, aby Wasze wesele było wyjątkowe jak Wy? Szukasz lokalu, który spełni Wasze najbardziej wymyślne oczekiwania? Doskonale trafiliście. Hotel Amazonka Conference & SPA w Ciechocinku bez problemu sprosta wszystkim wymaganiom! W zależności jak liczne będzie Wasze przyjęcie weselne dysponujemy kilkoma salami. Pierwsza sala weselna doskonale sprawdzi się przy uroczystościach do 100 osób. Druga zaś bez problemu pomieści nawet 240 Gości weselnych. Pozostałe idealnie nadadzą się na mniejsze uroczystości do 30 osób.


Spotkajmy się i omówmy Wasze wesele

Wiemy, że przed tym ważnym w życiu dniem macie pełno pytań. Chętnie na wszystkie odpowiemy! Zadzwońcie lub napiszcie bezpośrednio do naszych konsultantów weselnych w celu umówienia spotkania. Są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu (po uprzednim ustaleniu terminu).

Doradcy weselni Hotelu Amazonka Conference & SPA

tel. 54 230 01 20 lub 723 683 632 mail. weselemarzen@hotelamazonka.pl

Fajerwerki na weselu - Fajerwerki na weselu