Ekstremalne zaręczyny
Ekstremalne zaręczyny

zaręczyny w samolocie lub w trakcie skoku spadochronowego

Ekstremalne zaręczyny

takich oświadczyn trudno nie przyjąć

Zakochani mają głowy w chmurach. W chmurach, dosłownie, mogą znaleźć się też pary, które postanowią skorzystać z wyjątkowej oferty Hotelu Amazonka w Ciechocinku. Gwarantowana podwójna adrenalina!

skok spadochronowy - Ekstremalne zaręczyny

Świece na stole, podczas romantycznej kolacji, bukiet róż, w tle melodie dla zakochanych, lśniący pierścionek, potem płatki róż, rozsypane na dywanie, śniadanie serwowane do łóżka ? to często powtarzające się punkty scenariusza zaręczyn. Pary, które planują się zaręczyć, a jednocześnie chcą, aby te zaręczyny były jeszcze bardziej wyjątkowe, mają szansę zdecydować się na niebanalne zaręczyny, organizowane przez Hotel Amazonka Conference & SPA w Ciechocinku. Wystarczy wybrać ofertę ?Ekstremalne zaręczyny?, a obsługa tego 4-gwiazdkowego obiektu spełni życzenie.

Idąc za przysłowiami ?Do odważnych świat należy? i ?Raz się żyje?, warto mieć takie zaręczyny, które na zawsze utkną w pamięci. Para, która zawita do Hotelu Amazonka na swoje zaręczyny, w ciągu paru godzin uniesie się nad ziemią. Dosłownie.

Krajobraz, dostrzegany z lotu ptaka, zagwarantuje parze emocje. Być może ona lub on pierwszy raz w życiu lecą samolotem. Dreszcz wrażeń się pojawi, natomiast nie ma powodu do niepokoju. Pilotem jest doświadczony fachowiec. Para będzie mogła podziwiać niesamowite widoki Torunia, oddalonego od Ciechocinka zaledwie pół godziny jazdy samochodem. To miasto posiada bowiem idealne do takich eventów zaplecze w postaci lotniska Aeroklubu Pomorskiego. Zakochani z góry zobaczą przykładowo miejską Starówkę w Toruniu, pomnik Kopernika, zamek krzyżacki, czy Bulwary Filadelfijskie.

Wrażenia zostaną spotęgowane tym, co będzie działo się w samolocie. ?Czy wyjdziesz za mnie?? – tego pytania ukochana może spodziewać się od ukochanego w samolocie. Właśnie w kabinie pasażerskiej, jakiś tysiąc metrów nad ziemią, może więcej, pan oświadczy się pani, a pani te oświadczyny przyjmie. Świadkami niecodziennego wydarzenia będzie obsługa samolotu.

To nie koniec zaręczyn. Na narzeczoną i narzeczonego zaczeka kolejna atrakcja: wspólny skok ze spadochronem, też nad Toruniem. Nie ma przeszkód, ponieważ to nie będzie samodzielny skok. Zakochani, każdy z nich osobno, skoczą ze spadochronem w tandemie, a więc z profesjonalnym instruktorem, mającym wieloletnie doświadczenie. On też zagwarantuje bezpieczeństwo dopiero co zaręczonej parze. Narzeczona i narzeczony, będąc bardzo wysoko nad ziemią, mają skupić się przecież na podziwianiu malowniczych widoków, a nie zastanawiać się: ?czy leci z nami pilot??. Tak, leci z nimi pilot. I drugie potwierdzenie: skok ze spadochronem to skok w towarzystwie zawodowca.

Oczywiście, para może także wybrać opcję bez lotu samolotem i bez skoku ze spadochronem, a i tak emocje będą jej zapewnione przez personel Hotelu Amazonka w Ciechocinku. Poznaj ofertę na “Romantyczne zaręczyny w hotelu Amazonka” Zakochani mogą, wedle życzenia, spędzić w tym luksusowym obiekcie kilka godzin albo wykupić pobyt z noclegiem, tym bardziej, że w przypadku pakietu zaręczynowego doba hotelowa jest wydłużona do południa.

skok spadochronowy - Ekstremalne zaręczyny

sfilmowany

skok spadochronowy

to wyśmienita pamiątka z zaręczyn w chmurach

Zaręczyny w chmurach

Pakiet zaręczynowy obejmuje zakwaterowanie w luksusowym apartamencie naszego hotelu, kolację, śniadanie do łóżka oraz przejażdżkę bryczką po najbardziej urokliwych zakątkach Ciechocinka. Wszystko przygotowane zostanie w niezwykłej oprawie. Po zakwaterowaniu zapraszamy parę na kolację zaręczynową w Restauracji ?Amazonka? lub w wyjątkowo zaaranżowanym na tę okazję patio. Podczas kolacji zaproponujemy Państwu przygotowane według autorskiego pomysłu szefa kuchni przystawkę, zupę, II danie oraz deser. Bukiet róż i oprawa świec zapewnią fantastyczną atmosferę. Następnie udacie się na płytę położonego w pobliżu lotniska skąd zostaniecie zabrani przez czekający na Was samolot z wykwalifikowaną kardą. Po wzniesieniu się samolotu na wysokość 4000 metrów wspólnie z instruktorami wyskoczycie, aby po chwili wylądować bezpiecznie na spadochronach na ziemi.

W pakiecie:

  • 1 nocleg w luksusowym apartamencie,
  • butelka wina na miłe rozpoczęcie pobytu,
  • powitalny drink,
  • romantyczna kolacja pełna afrodyzjaków,
  • przejażdżka bryczką po Ciechocinku
  • seans w strefie saun i jacuzzi,
  • śniadanie podane na życzenie do pokoju,
  • doba hotelowa przedłużona do godz. 13:00.
  • skok ze spadochronem dla dwojga
  • nagranie wideo z zaręczyn w samolocie 
niecodzienne

zaręczyny w samolocie

Po kolacji narzeczeni wracają do apartamentu, który podczas ich nieobecności nabierze niezwykle romantycznego wystroju. Pojawią się świece, płatki róż oraz butelka wina musującego. Nazajutrz narzeczeni rozpoczną dzień od śniadania podanego do apartamentu. Tuż po nim para będzie mogła udać się na romantyczny przejazd bryczką ulicami Ciechocinka. Zapewnimy Wam romantyczną, niepowtarzalną atmosferę, która z pewnością pomoże w odkrywaniu na nowo swojej miłości i siebie nawzajem. Następnie zabierzemy Państwa na skok ze spadochronem do pobliskie lotnisko. Tam moc adrenaliny da Państwu skok ze spadochronem, który pozwoli na niezapomniane przeżycia i niecodzienne wyznanie miłości!

CENA PAKIETU

5500 zł

Dodatkowa doba w specjalnej cenie 750 zł

W celu zagwarantowania rezerwacji prosimy o wpłatę zadatku w wysokości 50% wartości rezerwacji w terminie 7 dni od jej dokonania. Brak wpłaty jest jednoznaczny z anulacją rezerwacji. W przypadku chęci anulacji lub niepojawienia się Gościa w hotelu wpłacony zadatek nie zostanie zwrócony. Wpłaty można dokonać przelewem, gotówką lub kartą.

Masz pytania odnośnie tej oferty?

Wiemy, że szukasz wyjątkowej oferty. Uwielbiamy spełniać nietypowe oczekiwania naszych Gości. Masz pytania? Chętnie na wszystkie odpowiemy! Zadzwońcie lub napiszcie bezpośrednio do naszych konsultantów w celu omówienia szczegółów tej wyjątkowej oferty. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu.

Doradcy Hotelu Amazonka Conference & SPA

tel. 54 230 01 00 lub 661 990 593 mail. marketing@hotelamazonka.pl

skok spadochronowy - Ekstremalne zaręczyny
skok spadochronowy - Ekstremalne zaręczyny

Hotel Amazonka Conference & SPA

Hotel Amazonka to znacznie więcej, niż doskonałe miejsce na nocleg. Hotel położony jest na terenie uzdrowiska Ciechocinek, na wschodnim skraju Parku Zdrojowego. Z hotelu jest zaledwie parę minut spacerem od najsławniejszych w Europie tężni solankowych. Ich działanie znane jest od blisko 200 lat.  Ciechocinek to miasto, które żyje cały rok i przyciąga ludzi w każdym wieku z uwagi na swój wyjątkowy mikroklimat. Nie bez powodu jest odwiedzany przez tysiące osób miesięcznie nie tylko z Polski, ale też z całego Świata.
Hotel Amazonka to czterogwiazdkowy obiekt, który pozwoli odetchnąć Tobie od stresów dnia codziennego za sprawą profesjonalnych zabiegów wykonywanych przez wykwalifikowaną kardę kosmetologów i fizjoterapeutów, wybornej kuchni o której smak każdego dnia dba szef kuchni ? Radosław Danielak oraz oczywiście za sprawą komfortowych pokoi, które wyposażone we wszystko co potrzebne sprawią, że pobyt będzie niezapomniany!
skok spadochronowy - Ekstremalne zaręczyny

Poznaj naszego Szefa Kuchni!

To on skomponował z myślą o Gościach autorskie menu oparte o tradycyjną kuchnię kujawską. Dowiedz się więcej

Bez względu na to, czy zechcecie odwiedzić nas na dłużej czy tylko spędzić miły weekend w Ciechocinku ? zapewniamy, że atrakcji nie zabraknie!
Poznaj opinie naszych Gości:

Jak dojechać


Należy postępować zgodnie ze wskazówkami dojazdu do Hotelu Amazonka Conference & SPA od centrum miasta
1,7 km
Od centrum Ciechocinka
1,6 km
Od Tężni