9 powodów dla których warto zorganizować wesele w hotelu Amazonka
9 powodów dla których warto zorganizować wesele w hotelu Amazonka

Wesele w Ciechocinku

Poznaj najczęściej podkreślane przez naszych Klientów atuty przy wyborze hotelu Amazonka Conference & SPA w Ciechocinku na miejsce organizacji wesela marzeń. Wybór odpowiedniej sali weselnej ma ogromne znaczenie – od niego zależy, czy wesele będzie wspominane przez lata, czy wyjdzie z niego klapa. Dlaczego warto zorganizować niepowtarzalne wesele właśnie w hotelu Amazonka w Ciechocinku?

1. Elegancka sala weselna
Nieważne, czy organizujesz kameralne wesele na 30 osób, czy szukasz sali weselnej gotowej pomieścić 240 osób. Na każdą z tych opcji weselnych przygotowany jest hotel Amazonka Conference & SPA w Ciechocinku.

2. Szeroki wachlarz usług w cenie
W hotelu Amazonka Conference & SPA w Ciechocinku nie płacisz za wiele usług za które konkurencja każe sobie słono płacić! Wśród nich jest fotobudka przez cały okres przyjęcia weselnego tak samo jak duży przestrzenny napis “miłość”, czy profesjonalna dekoracja sali światłem oraz dmuchane zjeżdżalnie dla najmłodszych uczestników wesela. Identycznie rzecz się ma w kwestii pokrowców na krzesła i kwiatów na stołach.

Wesele Ciechocinek

3. Profesjonalny konsultant weselny
Młoda Para przed weselem i w jego czasie ma mnóstwo spraw na głowie. Częścią z nich zajmie się z chęcią profesjonalny konsultant weselny hotelu Amazonka. To z nim zaplanować można każde weselne wydarzenie z gwarancją, że zakończy się ono sukcesem.

4. Duży parkiet i tańce do białego rana
Spore miejsce to kolejna zaleta sali weselnej w hotelu Amazonka. Przestrzeń do tańczenia jest bowiem ogromna i goście, którzy chcą (albo i nie) pójść w ślady uczestników programu ?Taniec z gwiazdami?, będą to mogli zrobić bez obaw, że w tanecznym uniesieniu wpadną na inne pary. Poza tym ? nic tak dobrze nie wygląda na dużym parkiecie, jak pierwszy taniec Młodej Pary.

sala weselna Ciechocinek

5. Bogate weselne menu
Profesjonalni kucharze wraz z Radosławem Danielakiem, szefem kuchni hotelu Amazonka zaproponują weselne menu albo przygotują dania, na których zależy Parze Młodej. O odpowiednie podanie całości zadba z kolei zespół kelnerów, którzy będą do dyspozycji gości przez całe wesele. Równie dobrze można zorganizować w hotelu Amazonka sam weselny obiad, na który przyjadą weselnicy po uroczystościach ślubnych.

6. Drink bar a za nim barmani
Doświadczeni barmani, szeroki wybór wymyślnych drinków i open bar? W sali weselnej hotelu Amazonka to oczywistość. Bogaty wybór alkoholi sprawi, że goście – jeśli tylko sobie zażyczą – otrzymają świetne drinki i koktajle.

obiad weselny Ciechocinek

7. Komfortowy nocleg w hotelu i poprawiny
Wesele to takie wydarzenie, na które ściągają goście z całej Polski, często również z zagranicy. Znalezienie komfortowego noclegu obok sali weselnej nie stanowi problemu dla hotelu Amazonka. Na gości weselnych czeka 37 świetnie wyposażonych pokojów dwuosobowych, zaś Państwo Młodzi mogą zająć jeden z dwupokojowych apartamentów. Zobacz wnętrze apartamentu dla nowożeńców. A rano można już ruszyć na poprawiny.

8. Dzieci na weselu też się wyśmienicie bawią
Choć dla rodziny wesele to ważne wydarzenie, małe dzieci zwykle się na nim nudzą, a gdy się nudzą – marudzą, psując dorosłym zabawę. Ale nie w hotelu Amazonka w Ciechocinku – tu na dzieci, w specjalnej sali zabaw, czekają wyszkoleni animatorzy, którzy zabawią pociechy, jeśli te tylko zechcą zejść z parkietu. Co więcej – gdy tylko robi się ciepło, dzieci skorzystać mogą z zewnętrznego placu zabaw oraz dmuchanych zjeżdżalni

przyjęcie weselne Ciechocinek

9. Elastyczna oferta dostosowana do potrzeb Gości
Nasi Goście doceniają, że jesteśmy elastyczni i otwarci na nowości. Chętnie podejmujemy wyzwania organizacji bardzo nietypowych zamówień, które sprawiają, że wesele w hotelu Amazonka Conference & SPA jest rzeczywiście weselem marzeń