Wakacje z rocznym dzieckiem w Polsce ? gdzie się wybrać?
Wakacje z rocznym dzieckiem w Polsce ? gdzie się wybrać?

Wakacje z rocznym dzieckiem w Polsce

Gdzie się wybrać z małym dzieckiem?

Duże miasta zapewniają zwykle dużo atrakcji dla małych dzieci. Mniejsze miasta tych propozycji dla najmłodszych mogą mieć jednak tak samo wiele ? albo nawet więcej. Nawet roczny brzdąc może być nimi zachwycony.

Dla małego dziecka każdy krok, każda zabawka i każdy spacer to wyzwanie. Wyzwaniem dla rodziców jest natomiast zorganizowanie mu ? i sobie tak samo ? czasu wolnego w ten sposób, aby i dorośli, i smyk, byli zadowoleni. Wybierając się na wakacje z rocznym dzieckiem, trzeba postawić na miejsce przyjazne i malcowi, i jego rodzinie. Warto zdecydować się na pobyt w mniejszym, zatem i mniej zatłoczonym, mieście, w którym atrakcji nie brakuje, także tych dla maluszka. Nasz pomysł: Hotel Amazonka Conference & Spa w Ciechocinku (ul. Traugutta 5). Mikroklimat, zapewniany m.in. przez lokalne, choć rozsławione i w Polsce, i w Europie, tężnie, sprzyja całej rodzinie.

Hotel Amazonka to uroczy 4-gwiazdkowy obiekt położony w spokojnej, zielonej scenerii, jednocześnie tak blisko centrum Ciechocinka. Młodzi rodzice chętnie spacerują z wózkiem po tutejszych dróżkach, okalających hotel.

Amazonka to destynacja często wybierana przez wczasowiczów i innych turystów z małymi dziećmi, ponieważ hotel ten posiada także oferty ponadstandardowe, w tym przygotowanie chrzcin i pierwszych urodzin dziecka, a gdy jest organizowane wesele, wówczas zawodowi animatorzy zapewniają zabawę najmłodszym.

Goście mają do dyspozycji nowoczesne pokoje typu standard, te w wersji deluxe, apartamenty oraz całoroczny bungalow. Hotelowa restauracja zaspokoi gusty rodziców, ale również przygotuje kolorowe, apetyczne dania dla dziecka. Coś dla ciała, coś dla ducha: na terenie Amazonki znajduje się sala zabaw, a w niej m.in. basen wypełnionymi piłeczkami. Gdy zaś pogoda dopisuje, najmłodsi goście mogą korzystać z placu zabaw na zewnątrz.