Święta w hotelu - dlaczego warto?
Święta w hotelu - dlaczego warto?

Święta w hotelu

Wigilia Bożego Narodzenia i śniadanie wielkanocne będą smakowały nie tylko w domu. Równie świąteczną oprawę, atmosferę i dania zapewni Hotel Amazonka w Ciechocinku. Nawet tradycjonaliści będą zadowoleni z takiej niestandardowej oferty.

Gwiazdka pod palmami albo Wielkanoc na Wyspie Wielkanocnej ? niektórzy właśnie tak spędzają święta. Inni nie widzą innego sposobu na świętowanie, jak tylko biesiadowanie przy stole w rodzinnym domu. Można jednak wybrać rozwiązanie pośrednie, nie wyjeżdżając z kraju, ale też nie organizować świąt w domu. Z taką propozycją wychodzi Hotel Amazonka Conference & SPA w Ciechocinku.

swieta w hotelu

Boże Narodzenie w hotelu ze SPA

Wspólne ubieranie choinki, kolacja wigilijna, prezenty od Mikołaja, śpiewanie kolęd z towarzyszącą muzyką na żywo ? to stałe punkty świąt Bożego Narodzenia statystycznego Polaka. W Hotelu Amazonka będzie tak samo, a do tego o nic nie trzeba się martwić i niczego nie trzeba załatwiać. Pakiet ?Rodzinne święta Bożego Narodzenia 2020? obejmuje 3 dni, od 24 do 26 grudnia, czyli 2 noclegi oraz, niejako w komplecie, zabiegi dla ciała i dla zmysłów.

Obsługa ?Amazonki? o wszystko się zatroszczy. Kucharze i cukiernicy Hotelu Amazonka, pod czujnym okiem szefa kuchni, Radosława Danielaka, przyszykują tradycyjną wieczerzę wigilijną, potem śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Na inne atrakcje także można liczyć, choćby na relaks w hotelowym SPA. Tutaj każdy gość podczas bożonarodzeniowego pobytu dostanie od hotelu upominek: 100 złotych do wykorzystania właśnie w SPA. To dla dorosłych, zaś dla dzieci będą m.in. warsztaty pieczenia pierniczków, świąteczne kino i sala zabaw, taka od święta.

Kto zechce wstać od świątecznego stołu, będzie mógł udać się na rodzinny spacer po zielonych terenach, okalających Hotel Amazonka albo dalej, zwiedzić atrakcje Ciechocinka, np. tężnie.

Warto pospieszyć się z rezerwacją, ponieważ wolne miejsca na pobyt gwiazdkowy w  – a jakże – 4-gwiazdkowym Hotelu Amazonka szybko się zapełniają. Poza tym, im szybciej zainteresowani zdecydują się na spędzenie świąt Bożego Narodzenia w tym miejscu, tym mniej zapłacą. Kto do końca czerwca 2020 roku zarezerwuje pobyt gwiazdkowy, ten otrzyma 5 procent rabatu.

Wielkanoc w hotelu ze SPA

Pobyt wielkanocny w Ciechocinku trwa dzień dłużej, czyli 4 dni. Zacznie się w Wielki Piątek, a zakończy w Poniedziałek Wielkanocny. Goście zostaną zakwaterowani więc na 3 noce. Samo oczekiwanie na Wielkanoc będzie obfitowało w atrakcje. Wśród nich m.in. wspólny wyjazd ze święconką tramwajem konnym, warsztaty wypiekania i dekorowania babeczek, malowanie pisanek oraz kino dla najmłodszych. Zając przykica i rozda upominki. Na wielkanocnym stole Hotelu Amazonka znajdą się dania bardziej i mniej tradycyjne. Strefa saun i grota solna będzie natomiast czekała na gości, którzy zechcą odpocząć od stołu.

Osoby, które wykupią pakiet wielkanocny, za darmo skorzystają z konsultacji u kosmetyczki i dostaną 10-procentowy rabat na zabiegi w hotelowym SPA. Nie ma co zwlekać z rezerwacją, gdyż pakiety wielkanocne w Hotelu Amazonka Conference and SPA w Ciechocinku szybko znajdują chętnych.