Przyjęcie weselne zamiast wesela
Przyjęcie weselne zamiast wesela

alternatywa dla wesela

przyjęcie weselne zamiast wesela

warto spełniać marzenia z hotelem Amazonka Conference & SPA w Ciechocinku

Przyjęcie weselne zamiast wesela to doskonała alternatywa. Para Młoda może skupić się na rodzinie, a wszyscy mają czas na rozmowę i przeżycie tego wyjątkowego dnia wspólnie. Coraz więcej narzeczonych decyduje się jednak na organizację ślubu bez wesela. Jakie mają wtedy opcje i czy warto rezygnować z tradycyjnego wesela na rzecz przyjęcia weselnego?


Przyjęcie weselne zamiast wesela

Przyjęcie weselne zamiast wesela to doskonały sposób na to, by przede wszystkim oszczędzić pieniądze oraz przeżyć ten wyjątkowy dzień wyłącznie w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Dlaczego coraz więcej młodych par decyduje się na organizację przyjęcia weselnego? Pierwsza kwestia to oczywiście względy finansowe. Przyjęło się, tradycyjnie, że za wesele płacą rodzice młodej pary, co dla wielu narzeczonych było i nadal jest bardzo dobrym wyjściem. Co jednak w sytuacji, gdy rodzice pieniędzy nie maja, a tym bardziej nie ma ich młoda para, która dopiero zaczyna wspólne życie, znajduje pracę i znajduje się na samym początku drogi do zarobienia przysłowiowego miliona? Przyjęcie weselne zamiast wesela jest w takim przypadku najlepszą opcją, a poza kwestiami finansowymi jakie są zalety takiego rozwiązania?

Przyjęcie weselne w urokliwej lokalizacji

Przede wszystkim przyjęcie można urządzić w dowolnym miejscu. Nie ważne czy zdecydujecie się na przyjęcie weselne w  ogrodzie, kameralnym patio w stylu włoskim czy restauracji – na terenie całego hotelu  Amazonka Conference & SPA w Ciechocinku będziecie czuli się jak w domu. Dużym powodzeniem cieszą się ostatnio przyjęcia weselne w nieformalnych strojach z grillem w tle. Brzmi kusząco? A to dopiero początek atrakcji jakie dla Was przygotowaliśmy!

Poznaj opinie naszych Gości:
Poznaj opinie naszych Gości:

TOP 3

pomysły na przyjęcie weselne zamiast wesela

Przyjęcie weselne w ogrodzie

styl boho

To opcja dla wszystkich, którzy kochają przyjęcia na świeżym powietrzu. Możecie wykorzystać naturalne otoczenie hotelu Amazonka – ogród, a w nim drzewa, powiesić pomiędzy nimi zdjęcia. Na Gości czeka przestronny namiot, który uchroni od niekorzystnych warunków atmosferycznych. Ważnym elementem podczas przyjęcia w ogrodzie jest odpowiednie wykorzystanie oświetlenia dekoracyjnego, które pozwoli gościom wczuć się w odpowiedni klimat.

Przyjęcie weselne w ogrodzie

styl włoski

Hotelowe patio przyciąga swoim południowym klimatem. Do tego dobrym pomysłem jest wykorzystanie menu grillowego wraz z sałatkami, przystawkami typowo polskimi dodatkami. Kolorowe napoje, lemoniady i włoski wystrój całego miejsca oraz delikatna muzyka pozwoli na relaks młodej pary, ale nie będzie to typowe, tradycyjne polskie wesele. Małe przyjęcie z grillem w roli głównej sprawdza się dobrze, gdy wielu gości jest w wieku młodej pary lub, gdy chcemy na przyjęcie zaprosić również dzieci.

Przyjęcie weselne w restauracji

styl nowoczesny

To bardzo popularna opcja jeśli chodzi o małe przyjęcia weselne. Młoda para zaprasza najbliższą rodzinę na uroczysty obiad w restauracji i aby ograniczyć koszty dołączają do imprezy tanecznej, która odbywa się w hotelu. W trakcie odbywających się w hotelu “Tanecznych piątków” bawią się wszyscy przy utworach lat 70, 80 i 90. To dobry sposób, aby dzień ślubu spędzić wśród najbliższych, a mniej formalną imprezę zrobić w trakcie otwartej imprezy, która odbywa się w hotelu.

przyjęcie weselne zamiast wesela - Przyjęcie weselne zamiast wesela

Spotkajmy się i omówmy Wasze przyjęcie weselne

Wiemy, że przed tym ważnym w życiu dniem macie pełno pytań. Chętnie na wszystkie odpowiemy! Zadzwońcie lub napiszcie bezpośrednio do naszych konsultantów weselnych w celu umówienia spotkania. Są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu (po uprzednim ustaleniu terminu).

Doradcy weselni Hotelu Amazonka Conference & SPA

tel. 54 230 01 20 lub 723 683 632
mail. weselemarzen@hotelamazonka.pl