Dekoracja sali weselnej

Dekoracja sali weselnej w Ciechocinku

Dbamy, aby wszystkie organizowane w naszym hotelu wesela były spełnieniem marzeń Pary Młodej. Wiemy, jak ważne są detale w organizacji tego najważniejszego dnia w życiu. Stąd szeroka oferta dodatków jakie oferujemy naszym Klientom. Mamy do dyspozycji pokazy ciężkiego dymu, przestrzenny napis miłość oraz dekoracje świetlne, które sprawiają, że sala weselna zmienia się nie do poznania. Przeczytaj co czeka na Ciebie i Twoich Gości weselnych.

ciężki dym

taniec w chmurach Ciechocinek

Często ciężki dym nazywany jest tańcem w chmurach. Powstaje w specjalnej maszynie, która za sprawą reakcji chemicznej tworzy gęsty, bezwonny, biały dym. Urządzenie to działa wyłącznie na wodę oraz suchy lód. Po podgrzaniu wody w wyniku połączenia jej z suchym lodem powstaje naturalna reakcja chemiczna, której skutkiem jest naturalny dym. To naturalna substancja, a mianowicie dwutlenek węgla w stanie stałym. Pokaz trwa około 4 minut i pozwala na widowiskowy taniec. ?Mgła? unosi się do wysokości 40-50 cm i zakrywa stopy. Należy zaznaczyć, że dym ulega naturalnemu rozproszeniu na przykład poprzez powiew powietrza wywołany przez suknię. Masz jeszcze pytania na temat pokazów z wykorzystaniem ciężkiego dymu na weselach w hotelu Amazonka to zapraszamy do kontaktu.

Napis miłość

przestrzenna dekoracja na wesele Ciechocinek

Przestrzenny, świecący napis “miłość” dodaje uroku uroczystości weselnej. Wprowadza romantyczny nastrój. Jest idealny do ślubnych lub narzeczeńskich sesji fotograficznych. Jego rozmiar (blisko 140 cm wysokości)  sprawia, że Goście weselni również chętnie robią sobie zdjęcia (również grupowe) na jego tle. Napis miłość jest uniwersalny, pasuje zarówno do wesel rustykalnych, swobodnych jak i tych bardziej eleganckich. Napis miłość można ustawić zarówno wewnątrz pomieszczenia jak i w plenerze, pod warunkiem, że pozwala na to pogoda. Zastosowane żarówki ledowe powodują, że napis miłość się nie nagrzewa i dzięki temu jest bezpieczny również dla najmłodszych. Bardzo często oferowany jest wspólnie z dekoracjami świetlnymi oferowanymi przez hotel Amazonka Conference & SPA

Dekoracja światłem

świetlne dekoracje Ciechocinek

Dekoracje światłem tworzą wielobarwny klimat na weselach w hotelu Amazonka Conference & SPA w Ciechocinku. Za sprawą zastosowania najnowszej technologii LED RGB oraz urządzeń sterowanych komputerowo, każde wydarzenie nabierze nowych barw! Dekoracje światłem obejmują całą salę weselną oraz kluczowe elementy hotelu. Nad parkietem zamontowane jest sześć programowalnych świateł efektowych, które tworzą niepowtarzalny efekt nad częścią taneczną. Dzięki nam zmienią się one nie do poznania. Kolorowe oświetlenie architektury sali, parkietu czy stołu Młodej Pary sprawi, że zarówno Państwo Młodzi jak i Państwa Goście będą zachwyceni tym, jak wspaniale podkreślone zostanie. Tworzymy niepowtarzalne iluminacje świetlne, które uświetnią swoim blaskiem każde wesele i poprawiny.

Jeżeli nadal zastanawiasz się nad wyborem lokalu na wesele to zapoznaj się z naszą ofertą weselną w linku poniżej.