Bal studniówkowy

Bal studniówkowy w Ciechocinku

sprawdzony lokal na studniówkę

Pragniesz, aby Wasz bal maturalny był wyjątkowy. Szukasz lokalu, który spełni Wasze najbardziej wymyślne oczekiwania? Doskonale trafiliście. Hotel Amazonka Conference & SPA w Ciechocinku bez problemu sprosta wszystkim wymaganiom! W zależności jak liczna będzie studniówka dobierzemy odpowiednią salę. Pierwsza sala na bal maturalny doskonale sprawdzi się przy uroczystościach do 150 osób. Druga zaś bez problemu pomieści nawet 250 Gości. Pozostałe idealnie nadadzą się na mniejsze uroczystości 50 osób.

Nowoczesne wnętrza, a jednocześnie stylowe wykończenie i modne dodatki, przytulne patio z romantyczną fontanną, cicha spokojna okolica w sąsiedztwie urokliwego Parku Zdrojowego w Ciechocinku sprawią, że ten wyjątkowy dzień będzie miał odpowiednią oprawę i rangę. Do tego znakomita kuchnia oferująca szeroki wachlarz doskonałych potraw oraz miła, profesjonalna obsługa sprawią, że ta wyjątkowa uroczystość, będzie dla Państwa i wszystkich zaproszonych Gości niezapomnianym przeżyciem.

bal studniówkowy - Bal studniówkowy

jedyna taka

sala na bal maturalny

Ciechocinek, Toruń, Włocławek, Aleksandrów Kujawski

Za każdym razem cały sztab ludzi koordynuje przebieg każdego balu maturalnego – studniówki. Począwszy od doświadczonego konsultanta, którzy dba o to, aby ten dzień był dokładnie taki jak sobie wymarzyliście, przez naszego Szefa Kuchni Radosława Danielaka, kucharzy i cukierników, którzy wspólnie troszczą się o wszystkie dania serwowane na balu przed egzaminem dojrzałości, którzy dbają o wyjątkową oprawę tej uroczystości.

Na organizowanych w naszym hotelu balach maturalnych dbamy o to, aby wszyscy zapamiętali ten dzień na długo. Każda sala na studniówkę w naszym hotelu nie posiadają barier architektonicznych. Znamy gusta kulinarne młodzież z myślą o nich mamy specjalne dania, które są zdrowe i smaczne. Do tego atrakcyjnie podane sprawią, że na długo zapadną w pamięci! Doskonale znamy potrzeby młodzieży.

bal maturalny / studniówka / lokal na bal studniówkowy
Spotkajmy się i omówmy Wasz bal maturalny
Wiemy, że przed tym ważnym w życiu dniem macie pełno pytań. Chętnie na wszystkie odpowiemy! Zadzwońcie lub napiszcie bezpośrednio do naszych konsultantów w celu umówienia spotkania. Są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu (po uprzednim ustaleniu terminu).
Doradcy Hotelu Amazonka Conference & SPA
tel. 54 230 01 20 lub 723 683 632 mail. biuro@hotelamazonka.pl