Szalony karnawał
Szalony karnawał

Bal karnawałowy w hotelu SPA

połączony z I Balem Stowarzyszenia “Komisja Zdrojowa”

jedzenie w formie bufetu szwedzkiego, napoje w formie open baru

(bawisz się przy wybornej muzyce, jesz i pijesz bez limitu)

Masz ochotę spędzić szaloną karnawałową noc na parkiecie przy muzyce lat 70, 80 i 90? Jeżeli tak to zapraszamy do Hotelu Amazonka Conference & Spa w Ciechocinku na wyjątkową zabawę karnawałową połączoną z I Balem Stowarzyszenia “Komisja Zdrojowa”. Na naszych Gości czeka doskonała muzyka i wyśmienite karnawałowe dania w formie bufetu szwedzkiego. Napoje bezalkoholowe i alkoholowe serwowane są w barze bez limitu! Jedyna taka impreza w regionie w tak niskiej cenie!

Bal karnawałowy

Ciechocinek

Bal rozpoczynamy 18.02.2023 roku o godz. 20:00.

WSTĘP

280 zł od osoby

cena zawiera dania obiadowe, przekąski (bufety) oraz napoje bezalkoholowe i alkoholowe bez limitu (w formie open baru)

Bal karnawałowy (all inclusive) w Ciechocinku

Jedyna taka impreza impreza karnawałowa w regionie. Tylko w hotelu Amazonka Conference & SPA bawisz się przy wybornej muzyce, jesz smaczne dania z pod ręki Szefa Kuchni, Radosława Danielaka, pijesz smaczne drinki w ramach regionalnego open baru, który firmuje wódka Toruńska. Rezerwuj już teraz, bo szybko taka oferta drugi raz się nie trafi! Liczba miejsc organiczna.

Karnawał to okres rozpoczynający się po święcie Trzech Króli, a kończy się w przeddzień środy popielcowej. Jest to okres zimowych balów. W Hotelu Amazonka Conference & SPA w Ciechocinku jeden z takich balów odbędzie się w sobotę, 18 lutego 2023 roku. Od głębokiej przeszłości utrzymywało się przekonanie, że im wyższe będą skoki, tym wyżej będzie rodziło zboże. Między innymi dlatego Karnawał jest tak ściśle związany z tańcami.

Rezerwacja stolików

tel. 54 230 01 00

bal karnawałowy - Szalony karnawał

Hotel Amazonka Conference & SPA

Hotel Amazonka to znacznie więcej, niż doskonałe miejsce na nocleg. Hotel położony jest na terenie uzdrowiska Ciechocinek, na wschodnim skraju Parku Zdrojowego. Z hotelu jest zaledwie parę minut spacerem od najsławniejszych w Europie tężni solankowych. Ich działanie znane jest od blisko 200 lat.  Ciechocinek to miasto, które żyje cały rok i przyciąga ludzi w każdym wieku z uwagi na swój wyjątkowy mikroklimat. Nie bez powodu jest odwiedzany przez tysiące osób miesięcznie nie tylko z Polski, ale też z całego Świata.

Hotel Amazonka to czterogwiazdkowy obiekt, który pozwoli odetchnąć Tobie od stresów dnia codziennego za sprawą profesjonalnych zabiegów wykonywanych przez wykwalifikowaną kardę kosmetologów i fizjoterapeutów, wybornej kuchni o której smak każdego dnia dba szef kuchni ? Radosław Danielak oraz oczywiście za sprawą komfortowych pokoi, które wyposażone we wszystko co potrzebne sprawią, że pobyt będzie niezapomniany!

bal karnawałowy - Szalony karnawał

Poznaj naszego Szefa Kuchni!

To on skomponował z myślą o Gościach autorskie menu oparte o tradycyjną kuchnię kujawską.

Dowiedz się więcej

bal karnawałowy - Szalony karnawał
Bez względu na to, czy zechcecie odwiedzić nas na dłużej czy tylko spędzić miły weekend w Ciechocinku ? zapewniamy, że atrakcji nie zabraknie!
Poznaj opinie naszych Gości:

Jak dojechać


Należy postępować zgodnie ze wskazówkami dojazdu do Hotelu Amazonka Conference & SPA od centrum miasta

1,7 km

Od centrum Ciechocinka

1,6 km

Od Tężni