Wodny Plac Zabaw
Wodny Plac Zabaw

Ciechocinek

Wodny Plac Zabaw

UL. Staszica 6, Ciechocinek

BASENY LETNIE

U podnóża ciechocińskich tężni oddano do użytku jeden z największych wodnych placów zabaw dla dzieci. Plac od chwili otwarcia stał się jedną z największych atrakcji turystycznych miasta. Nie bez znaczenia jest fakt, że wszystkie dzieci do lat 7 mogą korzystać z niego bezpłatnie. Atrakcja czynna jest codziennie!

Hotel Amazonka Conference & SPA poleca

Wodny Plac Zabaw w Ciechocinku

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Gdzie znajduje się Wodny Plac Zabaw w Ciechocinku?

Wodny Plac Zabaw w Ciechocinku zlokalizowany jest przy ulicy Staszica, tuż obok ciechocińskiego parku linowego i kortów tenisowych, w bezpośrednim sąsiedztwie najsłynniejszych w Europie tężni solankowych.

Jak dojechać do Wodnego Placu Zabaw w Ciechocinku?


Czy na terenie Wodnego Placu Zabaw są ratownicy?

Jak najbardziej na terenie Wodnego Placu Zabaw są ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, którzy dbają o bezpieczeństwo i strzegą porządku na terenie obiektu.

Jaki obowiązuje cennik w 2022 roku?

Bilet normalny całodniowy – 20 zł*
Bilet ulgowy całodniowy – 10 zł*
Bilet ulgowy całodniowy (do 7 lat) – bezpłatnie
Wypożyczenie leżaka – 10 zł

* posiadaczom Ciechocińskiej Karty Mieszkańca przysługuje 50% zniżki


W jakich godzinach jest otwarty Wodny Plac Zabaw w Ciechocinku?

Godziny otwarcia Wodnego Placu Zabaw w Ciechocinku to:

  • poniedziałek – 10:00 – 18:00,
  • wtorek – 10:00 – 18:00,
  • środa – 10:00 – 18:00,
  • czwartek – 10:00 – 18:00,
  • piątek – 10:00 – 18:00,
  • sobota – 10:00 – 18:00,
  • niedziela – 10:00 – 18:00

Obiekt otwarty jest wyłącznie w okresie letnim

Jakie atrakcje oferuje Wodny Plac Zabaw w Ciechocinku?

Na ponad 1200 metrach kwadratowych, w dwóch nieckach basenowych znajduje się kilkanaście atrakcji wodnych wraz z okazałym, kilkumetrowym zamkiem z fontannami. W instalacji krąży kilkaset metrów sześciennych wody podgrzewanej dla komfortu użytkowników. Od sierpnia 2020 roku Wodny Plac Zabaw został rozbudowany o dodatkowe zjeżdżalnie oraz atrakcje dla dzieci i młodzieży. Obiekt tym samym wzbogacił się o zespół zjeżdżalni przewidzianych dla osób powyżej 12 roku życia, w skład których wchodzą następujące elementy:  4-torowa zjeżdżalnia typu Multislide o długości 31,9 m, zjeżdżalnia typu Rafting ? rura o długości 35,5 m, zjeżdżalnia typu Anaconda o długości 118 m. Dodatkowo Wodny Plac Zabaw został rozbudowany o nieckę wodną o powierzchni ok. 450 m2 z zagłębieniem o głębokości 25 cm i elementem fontanny w postaci grzyba dla najmłodszych odwiedzających wodny plac zabaw w Ciechocinku.  W 2022 roku zostały na terenie kompleksu otwarte baseny letnie.

Poznaj

Hotel Amazonka

Conference & SPA

Wyjątkowy hotel położony przy Parku Zdrojowym

Hotel Amazonka to znacznie więcej, niż doskonałe miejsce na nocleg. Hotel położony jest na terenie uzdrowiska Ciechocinek, na wschodnim skraju Parku Zdrojowego. Z hotelu jest zaledwie parę minut spacerem od najsławniejszych w Europie tężni solankowych. Ich działanie znane jest od blisko 200 lat.  Ciechocinek to miasto, które żyje cały rok i przyciąga ludzi w każdym wieku z uwagi na swój wyjątkowy mikroklimat. Nie bez powodu jest odwiedzany przez tysiące osób miesięcznie nie tylko z Polski, ale też z całego Świata.

Hotel Amazonka to czterogwiazdkowy obiekt, który pozwoli odetchnąć Tobie od stresów dnia codziennego za sprawą profesjonalnych zabiegów wykonywanych przez wykwalifikowaną kardę kosmetologów i fizjoterapeutów, wybornej kuchni o której smak każdego dnia dba szef kuchni ? Radosław Danielak oraz oczywiście za sprawą komfortowych pokoi, które wyposażone we wszystko co potrzebne sprawią, że pobyt będzie niezapomniany!

Poznaj pakiety, na których spędzisz wyjątkowe chwile w Ciechocinku