Wystrzałowy sylwester
Wystrzałowy sylwester

Sylwester 2021 w Ciechocinku

Zapraszamy do spędzenia Sylwestra 2021/2022 w Hotelu Amazonka Conference & Spa w Ciechocinku. Przygotowaliśmy dla Państwa pakiet zarówno z noclegiem, jak i bez oraz wiele atrakcji podczas Balu Sylwestrowego. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Bal Sylwestrowy

Bal rozpoczynamy 31 grudnia 2021 o godz. 20:00.

W programie balu:

 • uroczysta kolacja sylwestrowa,
 • bufety z bogatym wyborem dań,
 • bufet słodkości,
 • regionalny open bar,
 • muzyka na żywo,
 • kulinarna niespodzianka Szefa Kuchni,
 • noworoczny toast,
 • wystrzałowy pokaz fajerwerków,
 • monitorowany, wewnętrzny parking.
zarezerwuj

54 230 01 00

Bal sylwestrowy w Ciechocinku

Cena: 850 złotych / para

 

to warto wiedzieć

Kiedy jest sylwester w Ciechocinku?
Sylwester w Ciechocinku nazywany również wigilią Nowego Roku odbędzie się tradycyjnie jak co roku w dniu 31 grudnia 2021 roku. Jest to dzień poprzedzający Nowy Rok.
Co zawiera pakiet sylwestrowy?
Pakiet obejmuje uroczystą kolację sylwestrową, bufety z bogatym wyborem dań, bufet słodkości, regionalny open bar, muzyka na żywo, kulinarną niespodzianka Szefa Kuchni, noworoczny toast, wystrzałowy pokaz fajerwerków i monitorowany parking dla Gości.

Gdzie odbywa się Sylwester w Ciechocinku?
Sylwester w Ciechocinku jako bal sylwestrowy połączony z pokazem sztucznych ogni odbędzie się już tradycyjnie w Hotelu Amazonka Conference & SPA. Obiekt znajduje się przy ulicy Traugutta 5 w Ciechocinku.
Kto zagra na sylwestra w Ciechocinku?
Za oprawę muzyczną odpowiada zespół BRAVO Cover Band. Od lat zbierają doświadczenia w rozmaitych projektach muzycznych, w których stykają się z najróżniejszymi gatunkami: od klasyki po heavy metal.

Jaki jest koszt sylwestra w Ciechocinku?
Cena udziału w balu sylwestrowym obejmująca wszystkie usługi objęte w ramach powyższego pakietu to kwota 850 złotych od pary. Cena ta obowiązuje dla rezerwacji dokonanych do 15 grudnia 2021 roku.
Bal sylwestrowy w hotelu?
Pragniesz wyspać się w pokoju hotelowym po powitaniu nowego roku? Doskonale trafiłaś / trafiłeś. Hotel Amazonka Conference & SPA posiada  blisko 140 komfortowych miejsc noclegowych.

Sylwester w Ciechocinku

tylko w hotelu Amazonka Conference & SPA

Hotel Amazonka to znacznie więcej, niż doskonałe miejsce na nocleg. Hotel położony jest na terenie uzdrowiska Ciechocinek, na wschodnim skraju Parku Zdrojowego. Z hotelu jest zaledwie parę minut spacerem od najsławniejszych w Europie tężni solankowych. Ich działanie znane jest od blisko 200 lat.  Ciechocinek to miasto, które żyje cały rok i przyciąga ludzi w każdym wieku z uwagi na swój wyjątkowy mikroklimat. Nie bez powodu jest odwiedzany przez tysiące osób miesięcznie nie tylko z Polski, ale też z całego Świata.

Hotel Amazonka to czterogwiazdkowy obiekt, który pozwoli odetchnąć Tobie od stresów dnia codziennego za sprawą profesjonalnych zabiegów wykonywanych przez wykwalifikowaną kardę kosmetologów i fizjoterapeutów, wybornej kuchni o której smak każdego dnia dba szef kuchni – Radosław Danielak oraz oczywiście za sprawą komfortowych pokoi, które wyposażone we wszystko co potrzebne sprawią, że pobyt będzie niezapomniany!
sylwester w ciechocinku - Wystrzałowy sylwester

Bal Sylwestrowy z noclegiem

Pakiet zawiera:
 • nocleg 31.12.2021 – 01.01.2022,
 • firmowy welcome drink na powitanie,
 • obiad w formie bufetu,
 • zaproszenie na Bal Sylwestrowy,
 • uroczyste śniadanie noworoczne,
 • parking,
 • 10% rabatu na zabiegi SPA.
zarezerwuj online

kliknij tutaj

sylwester w ciechocinku - Wystrzałowy sylwester

Poznaj naszego Szefa Kuchni!

To on skomponował z myślą o Gościach autorskie menu oparte o tradycyjną kuchnię kujawską. Dowiedz się więcej

sylwester w ciechocinku - Wystrzałowy sylwester
Bez względu na to, czy zechcecie odwiedzić nas na dłużej czy tylko spędzić miłą noc sylwestrową w Ciechocinku – zapewniamy, że atrakcji nie zabraknie!
Poznaj opinie naszych Gości:

Jak dojechać


Należy postępować zgodnie ze wskazówkami dojazdu do Hotelu Amazonka Conference & SPA od centrum miasta
1,7 km
Od centrum Ciechocinka
1,6 km
Od Tężni