Sylwester Toruń - poznaj najlepszą ofertę
Sylwester Toruń - poznaj najlepszą ofertę

Sylwester Toruń

Ostatnia w roku noc może okazać się tą najpełniejszą wrażeń w mijającym roku i jednocześnie niesamowitym przywitaniem Nowego Roku. Sylwester w Toruniu to już tradycja. Ten pod chmurką co roku jest organizowany na Rynku Staromiejskim. Tysiące ludzi przyciąga zabawa i gwiazdy, które ? właśnie co roku ? firmują swoimi nazwiskami tę imprezę pod gołym niebem. Temperatura poniżej zera, ale latynoskie, kubańskie czy brazylijskie rytmy, serwowane podczas Sylwestra w Toruniu, rozgrzewają każdego.

To impreza na miarę nowych, ale i nowoczesnych czasów ? muzyka dla każdego pokolenia, zaspokajająca każdy gust. Zresztą nie tylko torunianie przychodzą na Rynek Staromiejski w Toruniu. Na tę jedną, jedyną noc w roku do Torunia zjeżdżają się Polacy z różnych stron: od Bałtyku po Tatry. Sylwester w Toruniu jest okazją do zatrzymania się w tym mieście na trochę dłużej. Dom Mikołaja Kopernika, Zamek Krzyżacki, Żywe Muzeum Piernika, Krzywa Wieża – one sprawiają, że w Toruniu zawsze jest sporo  turystów.

Okolice Torunia są równie atrakcyjne dla gości. Można wybrać się choćby do Ciechocinka, oddalonego od Torunia zaledwie pół godziny jazdy (niespełna 27 kilometrów drogi, jadąc drogą krajową nr 91). Kto woli inne sylwestrowe klimaty, niż zabawę z tysiącami znajomych i nieznajomych osób w centrum Torunia pod gołym niebem, może wybrać się na bal, np. ten w Hotelu Amazonka Conference & Spa w Ciechocinku, ul. Traugutta 5. Poznaj ofertę tego hotelu – tutaj.

To malownicze miejsce, chociaż położone w mieście. Hotel znajduje się na terenie uzdrowiska Ciechocinek, na wschodnim skraju Parku Zdrojowego. Sylwester w Hotelu ?Amazonka? to impreza, na którą bilety wyprzedają się w zaskakująco szybkim tempie. To z racji atrakcji, czekających na gości, dlatego już dzisiaj warto się zdecydować na Sylwestra w Hotelu ?Amazonka? 2020/2021. Balowicze mogą liczyć na muzykę na żywo, pokaz fajerwerków, menu iście sylwestrowe, bufety z bogatym wyborem dań głównych (m.in. tradycyjnych potraw kujawskich) i przystawek, bufet ze słodkościami. Na gości podczas Sylwestra w ?Amazonce? czeka również niespodzianka Szefa Kuchni. Amatorzy trunków, oprócz tradycyjnej lampki szampana, mają szansę poczęstować się tym, co serwuje regionalny open bar.

Sylwester w czterogwiazdkowej ?Amazonce? w Ciechocinku to jednak nie tylko sam bal, który rozpocznie się o godz. 20.00 starego roku, a zakończy się nad ranem w Nowy Rok. Pobyt sylwestrowy obejmuje nocleg z 31 grudnia 2020 roku na 1 stycznia 2021 w luksusowym pokoju, do tego jest firmowy drink powitalny, obiad w formie bufetu, zaproszenie na wspomniany Bal Sylwestrowy, śniadanie noworoczne w wersji odświętnej. Hotelowi goście mają do dyspozycji bezpłatne wi-fi oraz przestronny strzeżony parking, znajdujący się przy obiekcie. Kto przed balem lub po balu zechce się odprężyć, może wybrać się na spacer po mieście ? jak na uzdrowisko przystało, jest tutaj wiele miejsc do odwiedzenia. Można także zrelaksować się bez ruszania się z miejsca, czyli skorzystać z zabiegów SPA w Hotelu ?Amazonka?. Goście, którzy wykupią pobyt sylwestrowo-noworoczny 2020/2021, a więc z noclegiem, otrzymają 10-procentowy rabat na zabiegi SPA na twarz oraz ciało, w tym masaże, pozytywnie wpływające na ciało i umysł.

W przypadku Hotelu ?Amazonka? początek roku i dotycząca Sylwestra 2020/2021, do którego pozostało sporo czasu, to niemal standard. Komu zależy na zakupie wejściówek na ten bal, ten ma właśnie ostatnią szansę, ponieważ bilety tak szybko się rozchodzą. Im wcześniej zainteresowani zdecydują się na Bal Sylwestrowy z noclegiem w Hotelu Amazonka Conference & Spa w Ciechocinku, tym większą pewność mają, że biletów dla nich wystarczy i tym mniej za nie zapłacą. Można również wybrać pakiet Bal Sylwestrowy bez noclegu, także w atrakcyjnej cenie.

Zarezerwuj już teraz