Strefa nagości w saunie. Czu nagość w saunie to obowiązek?
Strefa nagości w saunie. Czu nagość w saunie to obowiązek?

Nagość w saunie

Często pada stwierdzenie, że do sauny można wejść wyłącznie nago. Ta twierdzą miłośnicy saunowania. Jednak nie oznacza to, że osoby wstydliwe nie mogą korzystać z sauny w hotelu Amazonka Conference & SPA. Osoby, które wiedzą, że będą odczuwały dyskomfort w towarzystwie nagich osób nie muszą rezygnować z korzystania z saun! Tym bardziej, gdy nagość jest dla ciebie wstydliwa i sprawia, że odczuwasz dyskomfort.

W wielu regionach świata saunowanie w stroju kąpielowym jest uznawane za nietakt i objaw złych manier. Stroje kąpielowe i bielizna, podczas nagrzewania się mogą uwalniać lotne związki a również powodować podrażnienia i poparzenia skóry.

sauna

Nagość w saunie?
W hotelu Amazonka Ty decydujesz!

Wybierając się do sauny, otrzymasz od obsługi SPA hotelu Amazonka Conference & SPA dodatkowe ręczniki, głównym możesz się wygodnie przewiązać lub osłonić podczas saunowania. Na dodatkowym ręczniku usiądziesz w saunie. Sauna jest miejscem w którym masz się zrelaksować. Masz prawo do zachowania intymności. W hotelu Amazonka każdy gość ma prawo zgłosić fakt, ze chce korzystać z sauny na wyłączność i stosować zasady jakie uznaje za zasadne. To jedyna taka oferta saunowania w Ciechocinku, która pozwala Tobie zadecydować jakie zasady Ty wybierasz.