Ślub w plenerze
Ślub w plenerze

bajeczny

ślub w plenerze

warto spełniać marzenia
z hotelem Amazonka Conference & SPA
w Ciechocinku

O ślubie i weselu w plenerze marzy mnóstwo młodych par. Niepowtarzalny klimat miejsca tworzy wręcz magiczną scenerię dla najważniejszego wydarzenia w życiu zakochanych. Te wyjątkowe okoliczności możemy regularnie podziwiać w hotelu Amazonka. Oddajemy tu do dyspozycji narzeczonych patio i ogród na ceremonię zaślubin i przyjęcie weselne. O czym warto pamiętać, planując ślub w plenerze? Ile kosztuje organizacja wesela na powietrzu?


Jak zorganizować ślub cywilny w plenerze?

Pierwszym i najważniejszy krokiem jest pozyskanie informacji, czy miejsce, w którym chcielibyście wziąć ślub cywilny, spełnia wymagania Urzędu Stanu Cywilnego. Hotel Amazonka jest na liście lokalizacji, w których można zorganizować ślub w plenerze. Sprawdziło to dziesiątki par, które wybrały właśnie nas na celebrowanie tego wyjątkowego wydarzenia. Uzyskanie zgody jest więc formalnością.

Ze swojej strony oferujemy kompleksową organizację ślubu w ogrodzie. To znaczy, że nie musicie się martwić o miejsce dla urzędnika, stolik do podpisania aktu małżeństwa, krzesła dla gości czy nagłośnienie. Wszystkimi kwestiami technicznymi zajmuje się nasz zespół po konsultacji z Wami.

TO WAŻNE! Jako narzeczeni po zgodę na organizację ślubu w plenerze musicie udać się do Urzędu Stanu Cywilnego właściwego dla miejsca, które wybraliście. Nie ma tu znaczenia Wasze miejsce zamieszkania ani adres zameldowania.

Poznaj opinie naszych Gości:

Wesele w plenerze

Dlaczego ślub cywilny w plenerze i wesele w ogrodzie hotelu Amazonka to świetny pomysł? Powierzając nam organizację tego szczególnego, dnia zyskujecie cały szereg korzyści. A oto tylko niektóre z nich:

 • unikacie dodatkowych kosztów, które generuje organizacja ślubu i wesela w dwóch różnych miejscach,
 • zyskujecie dostęp do profesjonalnego wyposażenia,
 • oszczędzacie czas na dojeździe z jednej lokalizacji do drugiej, a tym samym unikacie dodatkowych kosztów transportu,
 • do Waszej dyspozycji są komfortowe miejsca noclegowe dla gości weselnych, a także strefa SPA,
 • zyskujecie wyłączność na ogrodową przestrzeń i patio należące do hotelu,
 • możecie dowolnie zaaranżować i udekorować plener,
 • w razie niepogody gwarantujemy niezbędne zabezpieczenia, byście wraz z gośćmi mogli hucznie świętować do białego rana,
 • udostępniamy salę zabaw dla najmłodszych gości.

Poznaj autentyczne opinie naszych Gości

Jesteśmy profesjonalistami

Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu. Nad organizacją wesela w hotelu Amazonka czuwa zgrany zespół specjalistów:

 • konsultant ślubny – odpowiada za kontakt z młodą parą, czuwa nad organizacją uroczystości od strony technicznej i jest obecny podczas przyjęcia po to, by wszystko było dopięte na ostatni guzik i odbyło się według ustalonego harmonogramu;
 • szef kuchni – wraz z ekipą kucharzy i cukierników tworzy kulinarne dzieła sztuki, by wspólne świętowanie było prawdziwą ucztą smaków. Na tę szczególną okoliczność opracował 3 propozycje menu. Jeśli jednak macie dodatkowe pomysły na dania, z przyjemnością je dla Was zrealizuje.
 • doświadczeni kelnerzy – odpowiadają za to, by na stołach Gości niczego nie brakowało i dbają o czystość podczas przyjęcia.

Każda z tych osób staje na wysokości zadania, by spełnić Wasze marzenie o idealnym weselu: czy to w plenerze, czy też na sali.

ślub w plenerze - Ślub w plenerze

Spotkajmy się i omówmy Wasz
ślub i wesele w plenerze

Wiemy, że przed tym ważnym w życiu dniem macie pełno pytań. Chętnie na wszystkie odpowiemy! Zadzwońcie lub napiszcie bezpośrednio do naszych konsultantów weselnych w celu umówienia spotkania. Są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu (po uprzednim ustaleniu terminu).

Doradcy weselni Hotelu Amazonka Conference & SPA

tel. 54 230 01 20 lub 723 683 632
mail. weselemarzen@hotelamazonka.pl