Pierwsze urodziny

Pierwsze urodziny w Ciechocinku

Pragniesz, aby pierwsze urodziny Twojego dziecka były wyjątkowe. Szukasz lokalu, który spełni Wasze najbardziej wymyślne oczekiwania? Doskonale trafiliście. Hotel Amazonka Conference & SPA w Ciechocinku bez problemu sprosta wszystkim wymaganiom! W zależności jak liczne będą to urodziny dobierzemy odpowiednią salę. Pierwsza sala na urodziny doskonale sprawdzi się przy uroczystościach nawet do 200 osób. Druga zaś bez problemu pomieści nawet 100 Gości. Pozostałe idealnie nadadzą się na mniejsze uroczystości od 10 do 30 osób.

Nowoczesne wnętrza, a jednocześnie stylowe wykończenie i modne dodatki, przytulne patio z romantyczną fontanną, cicha spokojna okolica w sąsiedztwie urokliwego Parku Zdrojowego w Ciechocinku sprawią, że ten wyjątkowy dzień będzie miał odpowiednią oprawę i rangę. Do tego znakomita kuchnia oferująca szeroki wachlarz doskonałych potraw oraz miła, profesjonalna obsługa sprawią, że ta wyjątkowa uroczystość, będzie dla Państwa i wszystkich zaproszonych Gości niezapomnianym przeżyciem.

urodziny - Pierwsze urodziny

jedyna taka

sala na roczek w Ciechocinku

Za każdym razem cały sztab ludzi koordynuje przebieg każdych urodzim. Począwszy od doświadczonego konsultanta, którzy dba o to, aby ten dzień był dokładnie taki jak sobie wymarzyliście, przez naszego Szefa Kuchni Radosława Danielaka, kucharzy i cukierników, którzy wspólnie troszczą się o wszystkie dania serwowane na każdych urodzinach, po kelnerów i barmanów, którzy dbają o wyjątkową oprawę tej uroczystości.

urodziny - Pierwsze urodziny
urodziny - Pierwsze urodziny

zabawy dla najmłodszych

atrakcje dla dzieci

Na organizowanych w naszym hotelu urodzinach dbamy o wszystkich Gości – przede wszystkim o tych najmłodszych! Nasze sale na urodziny nie posiadają barier architektonicznych. Bez problemu można do nich wjechać wózkiem dziecięcym. Znamy gusta kulinarne najmłodszych z myślą o nich mamy specjalne dania, które są zdrowe i smaczne. Do tego atrakcyjnie podane sprawią, że na długo zapadną w dziecięcej pamięci! Doskonale znamy potrzeby dzieci stąd w naszym hotelu znajduje się sala zabaw pełna atrakcji dla dzieci. Dla najmniejszych czeka basen pełen kolorowych piłeczek, dla większych są gry i zabawki, ale to profesjonalni animatorzy sprawią, że dzieci będą miały doskonale wypełniony czas. Gdy dopisuje pogoda chętnie przenosimy zabawy na bezpieczny, nowoczesny hotelowy plac zabaw – gdzie animatorzy mają przygotowane moc szalonych atrakcji (od wielkich baniek mydlanych, po budowanie na czas konstrukcji z wielkich klocków). Dla większych dzieci organizujemy turnieje bilardowe oraz darta.

urodziny - Pierwsze urodziny

Spotkajmy się i omówmy uroczystość

Wiemy, że przed tym ważnym w życiu dniem macie pełno pytań. Chętnie na wszystkie odpowiemy! Zadzwońcie lub napiszcie bezpośrednio do naszych konsultantów w celu umówienia spotkania. Są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu (po uprzednim ustaleniu terminu).

Doradcy Hotelu Amazonka Conference & SPA

tel. 54 230 01 20 lub 723 683 632
mail. biuro@hotelamazonka.pl

urodziny - Pierwsze urodziny