TOP 20 najlepszych utworów na pierwszy taniec na weselu
TOP 20 najlepszych utworów na pierwszy taniec na weselu

Jaka piosenka na pierwszy taniec?

pierwszy taniec - TOP 20 najlepszych utworów na pierwszy taniec na weselu

Piosenka na pierwszy taniec w wykonaniu Młodej Pary to swoiste preludium. Jest niejako wstępem do dobrej zabawy na weselu. Z tego też względu nie może być to piosenka przypadkowa. Nawet jeśli przyszła żona i przyszły mąż nie wiedzą, jaki utwór wybrać na pierwszy taniec na swoim weselu, wiedzą jedno: to będzie piosenka romantyczna, pełna miłości, jak oni sami. Jedna piosenka drugiej jednak nierówna. Ta, którą świeżo upieczeni małżonkowie zaprezentują na parkiecie sali weselnej, musi im się nie tylko spodobać, ale też pasować zarówno do charakterów obojga, jak i całej oprawy tego podniosłego dnia.

Młoda Para stanie wreszcie na środku sali, wokół zgromadzą się goście, a gdy ona i on zaczną tańczyć, niejednemu z zaproszonych zakręci się łza w oku. W pamięci utkwi najpierw piosenka, wybrana przez nowożeńców na pierwszy taniec, a potem ? całe wesele. I rzecz nie w tym, żeby pokazać, jakim jest się mistrzem tańca, bo nikt tutaj tego nie wymaga. Tym razem chodzi o wyjątkowy nastrój. Można go osiągnąć za sprawą utworu, wybranego przez parę jako podkład do swojego pierwszego tańca. Jedni wskazują na piosenkę, do której przed laty tańczyli na swoim weselu rodzice pani młodej albo pana młodego. Inni preferują piosenki, które powstały dziesiątki lat temu i do dzisiaj są przebojami. Jeszcze inni narzeczeni gustują w hitach, które królują na listach przebojów ostatnich tygodni. Wybór melodii, przy których para zaprezentuje swoje umiejętności taneczne na weselu, jest szeroki. A im szerszy on, tym młodzi mają większy dylemat. Odpowiedzi i inspiracji można szukać wśród rodziny i znajomych, w internecie albo u prowadzących szkoły tańca, którzy organizują m.in. kursy tańca dla narzeczonych. Z pomocą przyjdzie także didżej albo zespół weselny lub konsultant ślubny. Ten ostatni współpracuje choćby z parami, które na miejsce swojego wesela wybrały 4-gwiazdkowy Hotel Amazonka Conference & SPA w Ciechocinku. Na to, aby rozwiać wątpliwości swoich klientów ? przyszłych nowożeńców ? dotyczące wyboru piosenki na pierwszy taniec, konsultant ślubny także jest przygotowany.

Najlepsze

utwory na pierwszy taniec

TOP 20

Adele - Make You Feel My Love
Beyoncé - Crazy In Love
Christina Perri - A Thousand Years
Czerwone Gitary - Słowo jedyne Ty
Ed Sheeran - Thinking Out Loud
Ellie Goulding - How Long Will I Love You
Etta James - At Last
Fisher - I Will Love You
Jason Mraz - Lucky
Jessie Ware - Say You Love Me
John Legend - All of Me
Kancelarya - Zabiorę Cię właśnie tam
Lenny Kravitz - Again
Lily Allen - Somewhere Only We Know
Michael Buble - Everything
Norah Jones - Come Away With Me
Passenger - Let Her Go
Sade - By Your Side
Snow Patrol - Chasing Cars
The Righteous Brothers - Unchained Melody
pierwszy taniec - TOP 20 najlepszych utworów na pierwszy taniec na weselu

Jak wzbogacić pierwszy taniec?

Zastanawiasz się jak sprawić, aby pierwszy taniec był jeszcze bardziej magiczny? Wykorzystaj potęgę dekoracji światłem, ciężkiego dymu i pokazu sztucznych ogni. Więcej na ten temat dowiesz się na tej stronie “Dekoracja sali weselnej

Spotkajmy się i omówmy Wasze wesele

Wiemy, że przed tym ważnym w życiu dniem macie pełno pytań. Chętnie na wszystkie odpowiemy! Zadzwońcie lub napiszcie bezpośrednio do naszych konsultantów weselnych w celu umówienia spotkania. Są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu (po uprzednim ustaleniu terminu).

Doradcy weselni
Hotelu Amazonka Conference & SPA

tel. 54 230 01 20 lub 723 683 632
mail. weselemarzen@hotelamazonka.pl