Jak zorganizować dobry zjazd absolwentów
Jak zorganizować dobry zjazd absolwentów

Zjazd absolwentów

Szkołę wspominamy z reguły najmilej wtedy, gdy ją skończymy. Spotkania absolwentów stanową okazję do powspominania starych, dobrych dziejów ze szkolnych ławek. Coraz częściej tego rodzaju imprezy odbywają się choćby w hotelach.

Zdradzamy, dlaczego właśnie w hotelu Amazonka w Ciechocinku warto zorganizować zjazd absolwentów.
Spotkanie absolwentów po latach w szkolnym gronie ? czy też z ludźmi ze studiów ? to przede wszystkim okazja do ponownego zobaczenia się z ekipą, z którą wiele się przeżyło, niejeden sprawdzian się napisało i niejedną przerwę spędziło. To, jak by nie patrzeć, spotkanie z klasą. A właśnie zjazdy absolwentów ? spotkania najwyższej klasy, gwarantuje hotel Amazonka w Ciechocinku. W tym miejscu można przygotować zjazd absolwentów nie jednej klasy, ale całej szkoły, bo tyle jest miejsca. Hotel Amazonka zapewnia około 130 miejsc noclegowych. Oficjalna część zjazdu absolwentów może zostać poprowadzona np. w wybranej sali konferencyjnej hotelu Amazonka w Ciechocinku, a mniej oficjalna część wydarzenia ? już w innej sali.

Niezapomniany zjazd absolwentów

Tutaj Goście hotelu Amazonka nie tylko usiądą przy suto zastawionych eleganckich stołach (z osobiście wybranym menu ? standardowym, ale też, wedle życzenia: bezglutenowym, wegetariańskim, wegańskim czy koszernym). Profesjonalna obsługa zadba o to, aby uczestnikom zjazdu absolwentów w hotelu Amazonka w Ciechocinku niczego na stołach nie brakowało przez całą imprezę. Wachlarz atrakcji jest znacznie szerszy niż tylko bogaty jadłospis.

Uczestnicy zjazdu absolwentów przekonają się, że ta impreza jest szyta na miarę ich potrzeb. Hotel Amazonka, organizując zjazdy absolwentów, zaprasza m.in. na wieczory taneczne trwające nawet do białego rana, na których odbywają się pokazy barmańskie. Jeszcze więcej zabawy i śmiechu będzie na zjeździe absolwentów, gdy na scenie pojawią się stand-uperzy. Kto myśli, że tylko na terenie hotelu Amazonka w Ciechocinku będzie moc atrakcji, ten jest w błędzie.

Spotkanie absolwentów po latach

Uczestnicy zjazdu absolwentów mają szansę wziąć udział w grach i zabawach terenowych. Rejsy statkiem po Wiśle także są w zasięgu ich możliwości. Goście zjazdu absolwentów mogą ponadto przespacerować się do tężni, które zdobyły uznanie nie tylko w Polsce, ale tak samo za granicą. Tężnie znajdują się bardzo blisko hotelu Amazonka w Ciechocinku. To zaledwie parę minut drogi stąd.

Po szalonej zabawie podczas zjazdu absolwentów, czterogwiazdkowy hotel Amazonka w Ciechocinku pozwoli jego uczestnikom odetchnąć i odpocząć w komfortowych pokojach, apartamentach albo domkach wolnostojących. Po przebudzeniu, choćby jeszcze przed śniadaniem, będzie można natomiast podziwiać piękne widoki z okien hotelu Amazonka w Ciechocinku.

Hotel na zjazd absolwentów?

Hotel Amazonka Conference & SPA

Długo szukaliśmy miejsca gdzie godnie uczcimy 25. rocznicę obrony dyplomu. Padło na hotel Amazonka Conference & SPA. Nie zawiedliśmy się, bo obsługa hotelu stanęła na wysokości zadania! Sala na której odbył się bal wyglądała oszałamiająco – wszystko za sprawą dekoracji światłem i najwyższej jakości dodatków. O tym obiekcie dowiedzieliśmy się z polecania i mówiono nam, że jest to obiekt perfekcyjny i bezkompromisowy. Zgadamy się z tym w pełni! Jedzenie, obsługa oraz atrakcje jakie zapewnił nam hotel oczarowały wszystkich. Dziękujemy i już nie możemy doczekać się kolejnego jubileuszu, który bez wątpienia zorganizujemy ponownie w Hotelu Amazonka Conference & SPA w Ciechocinku

Jolanta Makarewicz

absolwentka z rocznika 1994, Gdański Uniwersytet Medyczny - 18 maja 2019

 

Mamy specjalną ofertę dla absolwentów tych uczelni.

Sprawdź czy i Twój uniwersytet jest na tej liście!

Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Uniwersytet Śląski w Katowicach, Uniwersytet Gdański. Uniwersytet Szczeciński, Uniwersytet Opolski, Uniwersytet w Białymstoku, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Uniwersytet Rzeszowski, Uniwersytet Zielonogórski, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, Uniwersytet Medyczny w Lublinie, Warszawski Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina, Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, Gdański Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie, Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu, Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie