Jaki hotel położony jest przy autostradzie A1? Amber One
Jaki hotel położony jest przy autostradzie A1? Amber One

Autostrada A1. Hotel przy autostradzie Amber One.

Planujesz podróż autostradą A1? Szukasz hotelu, który położony jest przy autostradzie Amber One? Nasz hotel położony zaledwie cztery kilometry od zjazdu nr 13 “Ciechocinek”. Tym samym wypoczywasz z dala od zgiełku ruchliwej autostrady, a jednocześnie nie nadkładasz drogi w tracie swojej podróży autostradą A1.


Hotel przy autostradzie A1

Hotel Amazonka to znacznie więcej, niż doskonałe miejsce na nocleg. Hotel położony jest na terenie uzdrowiska Ciechocinek. Zaledwie 4 kilometry od zjazdu nr 13 z autostrady Amber One – zjazd “Ciechocinek” , Z hotelu jest zaledwie parę minut spacerem od najsławniejszych w Europie tężni solankowych. Ich działanie znane jest od blisko 200 lat. Ciechocinek to miasto, które żyje cały rok i przyciąga ludzi w każdym wieku z uwagi na swój wyjątkowy mikroklimat. Nie bez powodu jest odwiedzany przez tysiące osób miesięcznie nie tylko z Polski, ale też z całego Świata.

konferencja w spa - Jaki hotel położony jest przy autostradzie A1? Amber One

Hotel przy autostradzie A1.
Zobacz zabytkowe tężnie solankowe.

Zachęcamy do rezerwacji miejsca w naszym hotelu przy autostradzie A1.

Ciechocinek posiada wiele atrakcji turystycznych ze względu na swoją wyjątkową historię, unikatowe położenie oraz niepowtarzalny mikroklimat. Tylko tutaj zobaczysz wyjątkowe tężnie solankowe, dywany kwiatowe, znaną w całej Polsce fontannę “Jaś i Małgosia“. 

Hotel Amazonka Conference & SPA

tel. 54 230 01 00
mail. recepcja@hotelamazonka.pl

Jak dojechać


Należy postępować zgodnie ze wskazówkami dojazdu do Hotelu Amazonka Conference & SPA od centrum miasta

1,7 km

Od centrum Ciechocinka

4 km

Od Autostrady A1