Healthy Weekend by Ann
Healthy Weekend by Ann

aktywny wypoczynek

trening i relaks

Healthy Weekend

4-dniowy pobyt

w hotelu spa w Ciechocinku

Razem z Trenerami Healthy Team by Ann, czyli Andzią i Kubą chcemy Cię zabrać na wyjątkowo aktywny weekend, podczas którego będziemy trenować i odpoczywać w bardzo zdrowych okolicznościach. Gdzie odbędzie się Healthy weekend?

Miejsce, w którym odbędzie się healthy weekend może być niemałym zaskoczeniem dla wszystkich. Zazwyczaj Anna Lewandowska wszystkie swoje obozy organizowała w Dojo, gdzie sama wcześniej trenowała. Tym razem camp odbędzie się w hotelu Amazonka Conference & SPA w Ciechocinku. Jest to wyjątkowy hotel, który doskonale zadba o wszystkich uczestników.

Kiedy odbędzie się Healthy Weekend?

Najbliższy Healthy Weekend by Ann odbędzie się w dniach od 23 do 26 lipca 2020. Początek w czwartek, a zakończenie w niedzielę.

Kto poprowadzi Healthy Weekend?

Zajęcia poprowadzą znani i lubiani przez uczestników trenerzy (Ania Budnicka i Jakub Głąb).

Pakiet obejmuje:

treningi grupowe, zdrowe posiłki (śniadanie, obiad, kolacja) spacery, relaks w strefie Wellness & Spa (jacuzzi, sauny)

SPORT:
• treningi grupowe z Anią Budnicką i Jakubem Głąbem
• poranne rozruchy • treningi wzmacniające i kondycyjne

ODNOWA BIOLOGICZNA:
• Wstęp do strefy Wellness & Spa (jacuzzi, sauny)

ZDROWE POSIŁKI:
• Profesjonalni kucharze zapewnią zbilansowane i zdrowe posiłki

zdrowy weekend

Healthy Weekend by Ann

Pakiet obejmuje 3 noclegi (4 dni) w 4* hotelu Amazonka Conference & SPA w Ciechocinku. Do dyspozycji uczestników jest sauna sucha, łaźnia parowa, jacuzzi. Przez cały czas do dyspozycji uczestników jest wykfalifikowana kadra. O podniebienia gości zadba Szef Kuchni hotelu Amazonka Conference & SPA, Radosław Danielak.

W celu zagwarantowania rezerwacji prosimy o wpłatę zadatku w wysokości 800 złotych w terminie 7 dni od jej dokonania. Brak wpłaty jest jednoznaczny z anulacją rezerwacji. W przypadku chęci anulacji lub niepojawienia się Gościa w hotelu wpłacony zadatek nie zostanie zwrócony. Wpłaty należy dokonać przelewem na konto organizatora.

Masz pytania odnośnie Healthy Weekend by Ann?

Chcesz zapisać się na turnus?

Wiemy, że masz pełno pytań na temat Healthy Weekendu by Ann. Chętnie na wszystkie odpowiemy! Napiszcie bezpośrednio do organizatorów w celu omówienia szczegółów tej wyjątkowej oferty. Są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu.