Healthy Weekend by Ann
Healthy Weekend by Ann

aktywny wypoczynek

trening i relaks

Healthy Weekend

4-dniowy pobyt

w hotelu spa w Ciechocinku

Razem z Trenerami Healthy Team by Ann, czyli Andzią i Kubą chcemy Cię zabrać na wyjątkowo aktywny weekend, podczas którego będziemy trenować i odpoczywać w bardzo zdrowych okolicznościach. 



Gdzie odbędzie się Healthy weekend?

Miejsce, w którym odbędzie się healthy weekend może być niemałym zaskoczeniem dla wszystkich. Zazwyczaj Anna Lewandowska wszystkie swoje obozy organizowała w Dojo, gdzie sama wcześniej trenowała. Tym razem camp odbędzie się w hotelu Amazonka Conference & SPA w Ciechocinku. Jest to wyjątkowy hotel, który doskonale zadba o wszystkich uczestników.

Kiedy odbył się Healthy Weekend?

Ostatni Healthy Weekend by Ann odbył się w dniach od 23 do 26 lipca 2020. Początek w czwartek, a zakończenie w niedzielę.

Kto poprowadzi Healthy Weekend?

Zajęcia poprowadzą znani i lubiani przez uczestników trenerzy (Ania Budnicka i Jakub Głąb).

Pakiet obejmuje:

treningi grupowe, zdrowe posiłki (śniadanie, obiad, kolacja) spacery, relaks w strefie Wellness & Spa (grotę solną, sauny) SPORT: • treningi grupowe z Anią Budnicką i Jakubem Głąbem • poranne rozruchy • treningi wzmacniające i kondycyjne ODNOWA BIOLOGICZNA: • Wstęp do strefy Wellness & Spa (grota solna, sauny) ZDROWE POSIŁKI: • Profesjonalni kucharze zapewnią zbilansowane i zdrowe posiłki

zdrowy weekend

Healthy Weekend by Ann

Pakiet obejmuje 3 noclegi (4 dni) w 4* hotelu Amazonka Conference & SPA w Ciechocinku. Do dyspozycji uczestników jest sauna sucha, łaźnia parowa, grota solna. Przez cały czas do dyspozycji uczestników jest wykfalifikowana kadra. O podniebienia gości zadba Szef Kuchni hotelu Amazonka Conference & SPA, Radosław Danielak.

Zarezerwuj

tel. 54 230 01 00

W celu zagwarantowania rezerwacji prosimy o wpłatę zadatku w wysokości 800 złotych w terminie 7 dni od jej dokonania. Brak wpłaty jest jednoznaczny z anulacją rezerwacji. W przypadku chęci anulacji lub niepojawienia się Gościa w hotelu wpłacony zadatek nie zostanie zwrócony. Wpłaty należy dokonać przelewem na konto organizatora.