Gdzie są fajfy w Ciechocinku?
Gdzie są fajfy w Ciechocinku?

Gdzie są fajfy w Ciechocinku?

Ciechocinek to miasto, które każdy kojarzy z imprezami tanecznymi trwającymi do rana. Popularne dancingi odbywają się w wielu miejscach kraju, ale tylko te w Ciechocinku są wyjątkowe. Dowiedz się dlaczego! Wieczorek taneczny to nic innego jak dancing, na którym na pewno nie jeden raz świetnie się bawiłeś. Miła i kulturalna atmosfera oraz niepowtarzalna muzyka przeniosą Cię w czasie do lat 70, 80 i 90.

Gdy po bardzo długim oczekiwaniu, osoba chora otrzymuje w końcu skierowanie do sanatorium, bardzo się cieszy. To nic, że termin nie ten i miejsce nie to, które wybrała. Najważniejsze, że w ogóle jedzie do Ciechocinka! W końcu pozna prawdziwe życie sanatoryjne.

Gdzie są fajfy w Ciechocinku?
Gdzie są fajfy w Ciechocinku
Poznaj naszą ofertę fajfów w Ciechocinku

Gdzie są fajfy w Ciechocinku?

Hotel Amazonka to znacznie więcej, niż doskonałe miejsce na nocleg. Hotel położony jest na terenie uzdrowiska Ciechocinek, na wschodnim skraju Parku Zdrojowego. Z hotelu jest zaledwie parę minut spacerem od najsławniejszych w Europie tężni solankowych. Ich działanie znane jest od blisko 200 lat. Ciechocinek to miasto, które żyje cały rok i przyciąga ludzi w każdym wieku z uwagi na swój wyjątkowy mikroklimat. Nie bez powodu jest odwiedzany przez tysiące osób miesięcznie nie tylko z Polski, ale też z całego Świata.

Poznaj opinie naszych Gości:

Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami

Specjalizujemy się w organizacji pobytów wczasowych. Chętnie pomożemy odpowiedzieć na pytanie “Gdzie pojechać na wakacje w Polsce?” Macie Państwo dodatkowe pytania? Chętnie o wszystkim Państwu odpowiemy! Nasi doradcy chętnie opowiedzą o wszystkim przez telefon, mailowo lub na spotkaniu w naszym hotelu. Są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu (po uprzednim ustaleniu terminu).

Doradcy
Hotelu Amazonka Conference & SPA

tel. 54 230 01 00
mail. recepcja@hotelamazonka.pl