Gdzie pojechać na wczasy odchudzające?
Gdzie pojechać na wczasy odchudzające?

Gdzie pojechać na wczasy odchudzające?

Zastanawiając się gdzie pojechać na wczasy odchudzające trzeba wiedzieć, że skuteczne wczasy odchudzające to połączenie wypoczynku w atrakcyjnym turystycznie miejscu i dużej dawki aktywności fizycznej oraz zbilansowanej diety. Założeniem takiego wyjazdu jest byś wrócił do domu szczuplejszy, sprawniejszy a także naładowany pozytywną energią.

Wczasy odchudzające to nie tylko obozy kondycyjne. Szukając miejsca gdzie pojechać na wczasy odchudzające warto poznać opinie o danym miejscu. Warto również zadbać, aby taki wyjazd był do atrakcyjnego turystycznie miasta. Wiele polskich hoteli, ośrodków wypoczynkowych czy pensjonatów ma w swojej ofercie pakiety wellness, uwzględniające nie tylko noclegi, ale też treningi, konsultacje z dietetykiem oraz odpowiednio rozpisany jadłospis. A to wszystko w pięknym otoczeniu rodzimej przyrody.

Warto pamiętać, że pobyt na wczasach odchudzających to dopiero wstęp do zmian nawyków żywieniowych i stylu życia. Nowo nabyte nawyki trzeba wdrożyć do codziennego życia, dopiero wtedy osiągniesz zamierzony cel. Zacznijmy jednak od przeglądu miejscowości, w których oferowane są wczasy odchudzające.

Aktywne wczasy odchudzające pod tężniami. Morze to jeden z najpopularniejszych kierunków wśród osób, które szukają miejsca na wczasy odchudzające. Szum fal działa kojąco na umysł, przy sprzyjającej pogodzie można aktywnie spędzać czas na plaży, korzystając z morskich kąpieli, spacerując i biegając. Nie zapominajmy też o dobroczynnym wpływie, jaki jod wywiera na zdrowie! Poza tym zmiana klimatu wymusza na organizmie przystosowanie się do nowych warunków, co z kolei stymuluje układ odpornościowy. Gdzie nad polskim morzem organizowane są wczasy odchudzające? Poznaj kilka najpopularniejszych kierunków.

Wyobraź sobie, że jesteś w dobrym hotelu. Korzystasz z pysznej diety, która nie tylko pozwala Ci pozbyć się zbędnych kilogramów. Jest jednocześnie sycąca i pięknie wygląda. Wyobraź sobie swój uśmiech i zapał podczas treningów sportowych, zajęć ze specjalistami oraz zabiegów i masaży SPA. Twój cel jest na wyciągnięcie ręki? Teraz już wiesz gdzie pojechać na wczasy odchudzające!

Wczasy odchudzające obejmują:
– zakwaterowanie w komfortowym pokoju (4, 6 lub 11 nocy)
– diagnostykę medyczną z badaniem krwi
– opiekę specjalistyczną
– dietetyk kliniczny
– opiekę fizjoterapeutyczną
– opiekę psychologiczną
– zajęcia ruchowe z instruktorem
– spacery nordic walking z instruktorem
– seanse w saunie suchej i parowej
– ćwiczenia oddechowe w grocie solnej
– zajęcia cardio pod opieką instruktora
– warsztaty zdrowego żywienia z dietetykiem
– warsztaty kulinarne z szefem kuchni
– warsztaty automasażu z fizjoterapeutą
– masaże wyszczuplające
– dostęp do herbat wspomagających proces utraty wagi
– dostęp do bezprzewodowego internetu WiFi
– miejsce postojowe w cenie pobytu
– plan ćwiczeń do realizacji w domu

Gdzie pojechać na wczasy odchudzające?
Poznaj naszą ofertę wczasów odchudzających

Gdzie pojechać na
wczasy odchudzające?

Wczasy odchudzające w hotelu Amazonka Conference & SPA, to idealnie dobrana dieta połączona z modelującymi zabiegami SPA oraz sporą porcją ruchu aktywnie wspomagającego skuteczne odchudzanie. Oferujemy intensywne wczasy odchudzające oparte o dietę śródziemnomorską połączone z różnorodnymi formami aktywności fizycznej dopasowanej do do Twoich możliwości.  Proponujemy pobyty 5, 7 i 12 dniowe z profesjonalną opieką dietetyczną, fizjoterapeutyczną i instruktorską.

Poznaj opinie naszych Gości:

Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami

Specjalizujemy się w organizacji pobytów odchudzających. Cieszymy się, gdy możemy sprawić, że nasi Goście odmieniają z nami swoje życie. Macie Państwo jakieś pytania? Chętnie o wszystkim Państwu odpowiemy! Nasi doradcy dietetyczni chętnie opowiedzą o wszystkim przez telefon, mailowo lub na spotkaniu w naszym hotelu. Są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu (po uprzednim ustaleniu terminu).

Doradcy dietetyczni
Hotelu Amazonka Conference & SPA

tel. 54 230 01 99
mail. wczasyodchudzajace@hotelamazonka.pl