Gdzie pojechać na wakacje w Polsce?
Gdzie pojechać na wakacje w Polsce?

Gdzie pojechać na wakacje w Polsce?

Szukasz inspiracji, gdzie pojechać na wakacje w Polsce? Przygotowaliśmy spis najlepszych miejsc, które pozwolą Ci spędzić niezapomniany urlop. Kochasz urokliwe zakątki z dala od tłumów, ale jednocześnie nie rezygnując z miejskich atrakcji? Możliwości jest mnóstwo – Polska jest bardzo różnorodna i spełni oczekiwania zarówno rodzin, par, jak i wszystkich tych, którzy planują aktywnie spędzić czas. Sprawdź, gdzie pojechać na wakacje w Polsce i odkryj najlepsze miejsca na wymarzone urlop.

Poza walorami przyrodniczymi, dobrą, swojską kuchnią i gościnnością, w Polsce można znaleźć komfortowe hotele o wysokim  standardzie, ale w przystępnej cenie. Do takich można zaliczyć hotel Amazonka Conference & Spa w Ciechocinku. Choć sezon na wczasy w Polsce przypada głównie na okres pomiędzy majem i wrześniem, nasz kraj posiada duży wachlarz atrakcji na przyjemne spędzenie czasu, nawet gdy jest nieco chłodniej.

Gdzie pojechać na wakacje w Polsce?
Gdzie pojechać na wakacje w Polsce?
Poznaj naszą ofertę na wakacje w Polsce

Gdzie pojechać na wakacje w Polsce?

Hotel Amazonka to znacznie więcej, niż doskonałe miejsce na nocleg. Hotel położony jest na terenie uzdrowiska Ciechocinek, na wschodnim skraju Parku Zdrojowego. Z hotelu jest zaledwie parę minut spacerem od najsławniejszych w Europie tężni solankowych. Ich działanie znane jest od blisko 200 lat. Ciechocinek to miasto, które żyje cały rok i przyciąga ludzi w każdym wieku z uwagi na swój wyjątkowy mikroklimat. Nie bez powodu jest odwiedzany przez tysiące osób miesięcznie nie tylko z Polski, ale też z całego Świata.

Poznaj opinie naszych Gości:

Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami

Specjalizujemy się w organizacji pobytów wczasowych. Chętnie pomożemy odpowiedzieć na pytanie “Gdzie pojechać na wakacje w Polsce?” Macie Państwo dodatkowe pytania? Chętnie o wszystkim Państwu odpowiemy! Nasi doradcy chętnie opowiedzą o wszystkim przez telefon, mailowo lub na spotkaniu w naszym hotelu. Są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu (po uprzednim ustaleniu terminu).

 

Doradcy
Hotelu Amazonka Conference & SPA

 

tel. 54 230 01 00
mail. recepcja@hotelamazonka.pl