Dzień Kobiet
Dzień Kobiet

Dzień Kobiet w Ciechocinku

profesjonalny występ chippendale

8 marca 2024 (piątek)

Szukasz imprezy na której będziesz mogła potańczyć w kobiecym gronie? Tylko u nas wyjątkowa zabawa na której wystąpi zawodowy chippendale. Zarezerwuj stolik już dzisiaj.

Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami i pojawia się coraz więcej pomysłów na spędzenie tego dnia. Czy warto ten dzień spędzić na “domówce”, której scenariusz jest zawsze taki sam albo pójść do klubu potańczyć? Czym taka impreza będzie różnić się od innych, które odbywają się co sobotę i w każdą niedzielę w wielu miejscach? Zapewne – niczym. W Ciechocinku pojawiła się jednak opcja, która jest odpowiedzią na wszystkie dotychczasowe “zgrane” propozycje. To Dzień Kobiet z występem chippendale w 4-gwiazdkowym Hotelu Amazonka Conference & Spa. To propozycja nie tylko dla singielek w każdym wieku, ale również dla Pań, które chciałyby spędzić ten jedyny w roku wieczór w sposób nietypowy, niezapomniany i gwarantujący ogromne emocje. Czy zatem Dzień Kobiet warto spędzić na epickiej imprezie w “babskim” gronie? Tak, ale tylko wtedy, gdy nie zabraknie na nim męskiego pierwiastka. Zwłaszcza, gdy tym męskim elementem ma być jeden z tancerzy chippendale. On urozmaici i nada pikanterii takiemu spotkaniu. To wieczór i zabawa w kobiecym gronie z występem zawodowego tancerza. Taki wieczór nie może się nie udać!

Tak będzie i w Dzień Kobiet w Amazonce w Ciechocinku. Profesjonalny tancerz na zabawie to gwarancja prawdziwego show z nutką erotyzmu w tle. Chippendale jest przy tym szarmancki, wie, co to nienaganne maniery, tryska humorem i żartami. W takim towarzystwie żadna Pani w Dniu Kobiet nudzić się nie będzie, a wieczór pełen emocji spędzony w Amazonka Conference & Spa w Ciechocinku nie da jej zasnąć, za to na długo zapadnie w pamięć.

Dzień Kobiet w Hotelu Amazonka zaplanowano na 8 marca 2024 (piątek). Obiad, przekąski w formie bufetu, drink powitalny, no i oczywiście chippendale będą czekać na Panie. Liczba miejsc ograniczona, więc już teraz warto zarezerwować bilety.

Dzień Kobiet

Bal rozpoczynamy 8 marca 2024 roku o godz. 20:00.

WSTĘP

300 zł od osoby

cena zawiera dania obiadowe, przekąski (bufety) oraz powitalny drink dla każdego

Dyskoteka z okazji Dnia Kobiet

Jedyna taka impreza impreza z okazji Dnia Kobiet w regionie. Tylko w hotelu Amazonka Conference & SPA bawisz się przy muzyce na żywo, jesz smaczne dania z pod ręki Szefa Kuchni, Radosława Danielaka i podziwiasz profesjonalny występ chippendale. Liczba miejsc organiczna.

Rezerwacja stolików

tel. 54 230 01 00

dzień kobiet - Dzień Kobiet

Hotel Amazonka Conference & SPA

Hotel Amazonka to znacznie więcej, niż doskonałe miejsce na nocleg. Hotel położony jest na terenie uzdrowiska Ciechocinek, na wschodnim skraju Parku Zdrojowego. Z hotelu jest zaledwie parę minut spacerem od najsławniejszych w Europie tężni solankowych. Ich działanie znane jest od blisko 200 lat.  Ciechocinek to miasto, które żyje cały rok i przyciąga ludzi w każdym wieku z uwagi na swój wyjątkowy mikroklimat. Nie bez powodu jest odwiedzany przez tysiące osób miesięcznie nie tylko z Polski, ale też z całego Świata.

Hotel Amazonka to czterogwiazdkowy obiekt, który pozwoli odetchnąć Tobie od stresów dnia codziennego za sprawą profesjonalnych zabiegów wykonywanych przez wykwalifikowaną kardę kosmetologów i fizjoterapeutów, wybornej kuchni o której smak każdego dnia dba szef kuchni ? Radosław Danielak oraz oczywiście za sprawą komfortowych pokoi, które wyposażone we wszystko co potrzebne sprawią, że pobyt będzie niezapomniany!

dzień kobiet - Dzień Kobiet

Poznaj naszego Szefa Kuchni!

To on skomponował z myślą o Gościach autorskie menu oparte o tradycyjną kuchnię kujawską.

Dowiedz się więcej

dzień kobiet - Dzień Kobiet
Bez względu na to, czy zechcecie odwiedzić nas na dłużej czy tylko spędzić miły weekend w Ciechocinku ? zapewniamy, że atrakcji nie zabraknie!
Poznaj opinie naszych Gości:

Jak dojechać


Należy postępować zgodnie ze wskazówkami dojazdu do Hotelu Amazonka Conference & SPA od centrum miasta

1,7 km

Od centrum Ciechocinka

1,6 km

Od Tężni