Dancing w Ciechocinku
Dancing w Ciechocinku

Dancing w Ciechocinku

Ciechocinek to miasto, które każdy kojarzy z imprezami tanecznymi trwającymi do rana. Popularne dancingi odbywają się w wielu miejscach kraju, ale tylko te w Ciechocinku są wyjątkowe. Dowiedz się dlaczego! Wieczorek taneczny to nic innego jak dancing, na którym na pewno nie jeden raz świetnie się bawiłeś. Miła i kulturalna atmosfera oraz niepowtarzalna muzyka przeniosą Cię w czasie do lat 70, 80 i 90.

dancing Ciechocinek

Fajfy w Ciechocinku?

Tylko w Hotelu Amazonka Conference & SPA

Fajfy w Ciechocinku zawsze robiły furorę. Ludzie schodzili się na nie tłumnie, tańcząc od południa do północy. Teraz tradycyjne fajfy powracają w Ciechocinku i na razie cieszą się niemałą popularnością zarówno wśród młodych jak i dojrzałych tancerzy.

Czym są fajfy?

Nie trudno rozszyfrować tę nazwę, która wzięła się od angielskiego five o’clock, czyli godziny piątej. To właśnie o tej godzinie rozpoczynają się piątkowe imprezy taneczne. Fajfy to nieodłączna ciechocińska tradycja, której reaktywacji podjął się hotel Amazonka Conference & SPA. Imprezy są adresowane do osób, które kochają muzykę i dobrą zabawę.

Dancing w Ciechocinku?

Jedyna taka impreza w mieście

Prężnym ośrodkiem, w którym odbywają się dancingi jest ciechociński hotel Amazonka Conference & Spa. W piątkowe wieczory parkiet zapełnia się osobami w różnym wieku, którzy pragną w kulturalnej atmosferze bawić się przy melodiach znanych z minionych lat.

Chcesz sprawdzić kiedy odbywa się najbliższa impreza? Sprawdź tutaj