Menu

Wesele

Każda Młoda Para ma prawo cieszyć się przepiękną uroczystością, która już na zawsze zapisze się w jej pamięci i nawet po wielu latach będzie wspominana jako jedno z najpiękniejszych wydarzeń w życiu. Właśnie dlatego warto zadbać o odpowiednią oprawę tego niepowtarzalnego dnia. Doskonałym miejscem na organizację przyjęcia weselnego okaże się Hotel AMAZONKA w Ciechocinku.
Do dyspozycji naszych Gości pozostają eleganckie i przestronne sale bankietowe, w których będziecie Państwo mieli okazję bawić się do białego rana. Dzięki wydzieleniu części restauracyjnej i parkietu będziecie mogli cieszyć się smakiem wspaniałych dań, a także doskonałą zabawą taneczną. Zależnie od preferencji umożliwiamy wykorzystanie kilku małych okrągłych stołów bądź długiego połączonego stołu dla wszystkich gości.
Dostosowując się do oczekiwań Pary Młodej jesteśmy w stanie zaoferować wybór spośród trzech pakietów menu, wśród których znajdują się:

Zapewniamy także profesjonalną obsługę, która zadba o to, aby każde wesele w Hotelu AMAZONKA w Ciechocinku było niezapomniane.

Na wesela w piątki oraz w maju oferujemy 10% rabatu na menu!*
*Promocje nie łączą się


"W ten jedyny w życiu dzień, dajemy Wam wszystkie skarby świata..."

 

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z działem marketingu:
e-mail: biuro@hotelamazonka.pl
tel: 605 045 231, 667 898 990

Sylwester w Ciechocinku
Kontakt

Hotel Amazonka Conference & SPA****
ul. Traugutta 5
87-720 Ciechocinek

Tel.
54 230 01 00
54 283 42 71
Kom. 604 678 958